co za kwota

Madonna jedzie na Eurowizję. Zarobi tyle, że padniesz z wrażenia

09.04.2019  12:10
Madonna wystąpi na Eurowizji
Madonna wystąpi na Eurowizji Fot: Shutterstock

Gwiazda światowego formatu, królowa pop Madonna wybiera się na Eurowizję. Zaśpiewa gościnnie tylko dwie piosenki, ale jej gaża za koncert zdecydowanie przekracza najśmielsze wyobrażenia.

Ile można zarobić na zaśpiewaniu dwóch piosenek? Jeśli jesteś Madonną - krocie. Wielka gwiazda muzyki pop może bowiem liczyć na zdecydowanie więcej niż inni, a organizatorzy Eurowizji muszą się konkretnie wykosztować.

Madonna na Eurowizji zarobi miliony

Okazuje się, że w maju, w Tel Awiwie, oprócz znanych i mniej znanych gwiazd pojawi się też Madonna. Nie weźmie jednak udziału w konkursie, tylko uświetni imprezę swoim występem. Zaśpiewa "aż" dwie piosenki i zgarnie za to... milion dolarów!

Jeśli zechcemy przeliczyć to na polskie warunki, kwota za występ Madonny powali nas na kolana jeszcze bardziej. Milion dolarów to prawie 4 miliony złotych!

Co ciekawe, jedna z piosenek, które gwiazda wykona ma na Eurowizji, to nikomu nieznany dotąd kawałek. Czyżby to właśnie on miał kosztować tak dużo?

Polska na Eurowizji: Tulia "Pali się". Będzie ogień?

W tegorocznym konkursie Eurowizji - finał już 18 maja - w Tel Awiwie nie zabraknie polskiej reprezentacji. Do Izraela pojadą znane z folkowych wykonań i ludowego śpiewu dziewczęta z zespołu Tulia. Tam też zaprezentują swój najnowszy utwór "Pali się", który - zdaniem wielu - ognia nie wznieci.

Zdania na temat szans polskiego reprezentanta są podzielone, jednak mamy nadzieję, że ludowe stroje i śpiew Tulii zachwycą Europę. Trzymamy kciuki!

Przeczytaj więcej
Komentarze