18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Restauratorka królową 7 królestw

Madzia Gessler odpłynęła. "Matka golonki" pozuje ze smokiem

18.04.2019  15:24
Magda Gessler pozuje ze smokiem
Magda Gessler pozuje ze smokiem Fot: Instagram/Magda Gessler

Magda Gessler "królowa bigosu i pierwszych pierogów" wrzuciła na Instagrama nowe zdjęcie. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie osobnik, z którym pozuje. Czyżby restauratorka widziała siebie na żelaznym tronie?

"Gra o Tron" to jeden z najgłośniejszych seriali ostatnich lat, a premiera jej ostatniego, ósmego sezonu tak poruszyła fanów, że HBO wysiadły serwery. Zdaje się, że do wielbicieli sagi o wojnach, wiecznie spiskujących pretendentach do tronu i umarlakach należy też Magda Gessler, która wyraz temu dała na Instagramie.

Matka golonki Magda Gessler i smok

Restauratorka wrzuciła tam fotkę, na której czule gładzi głowę Drogona (olbrzymiego smoka). Nie, to nie żart, Magda Gessler wcieliła się w rolę Daenerys z rodu Targaryenów, Pierwszej tego imienia, Zrodzonej z burzy, Niespalonej, Królowej Meereen, Królowej Andalów i pierwszych ludzi, Khaleesi Wielkiego Morza Traw, Wyzwolicielki z Okowów, Matki Smoków, Srebrnej Królowej, Dziecka Trzech i Córy śmierci w jednym. Słowem - wbiła do "Gry o Tron".

Gessler nie zamierza jednak przybierać imienia królowej Deanerys, bo ma własne. Uwaga! znów będzie długie! To: Magda pierwsza tego imienia, królowa bigosu i pierwszych pierogów, lejdi protektor polskiej kuchni i prawowita władczyni 7 patelni. Nieprzypalona, Łamaczka łyżek i matka Golonki". Besos!

Żeby sprawiedliwości stało się zadość, musimy donieść, że pani Magda grafiki nie stworzyła, tylko "pożyczyła" ją sobie z Facebooka, a dokładniej z profilu WOŁG, który właściwie skupia się wokół jej osoby. Jedno jest pewne. Gessler ma do siebie ogromny dystans.