Chwali się, czym może

Maffashion rozebrana na środku ulicy

05.06.2019  12:48
Maffashion rozebrana na środku ulicy
Maffashion rozebrana na środku ulicy Fot: Instagram/@maffashion_official

Maffashion rozebrana na środku ulicy? Najwyraźniej pomyślała sobie: "a czemu nie!". Fraza "yolo" w końcu wciąż jest modna i popularna, a za tym właśnie Julia Kuczyńska podąża od lat. 

Moda, sława, piękno, popularność - to wszystko w życiu Maffashion jest obecne odkąd rozpoczęła karierę influencerki. Widać, że zasada yolo (ang. you only live once - żyje się raz) jest również istotna. Inaczej nie moglibyśmy jej podziwiać... rozebranej na środku ulicy. 

Kiedy dziesięć lat temu Julia zaczynała swoją karierę, nie mogła sądzić, że zajdzie w biznesie influencerów aż tak daleko. Kiedy przyjeżdżała z malutkiego Złotowa do Warszawy była jeszcze innym człowiekiem.

Rozebrana Maffashion wygina się na ulicy Warszawy

Sława ma swoją cenę - aby utrzymać wciąż wysoką liczbę osób obserwujących jej profil - musi dbać o to, by wciąż zaskakiwać ludzi. Najwyraźniej nie zawaha się już przed niczym.

Ostatnio Maffashion wystąpiła w reklamie marki Tenezis. Na wielkich billboardach w centrum Warszawy wiszą jej zdjęcia w kostiumach kąpielowych tego sklepu. Julia postanowiła bez innych ubrań zapozować w tym, w czym widzimy ją na billboardzie. Z resztą, zobaczcie sami.

Pod zdjęciem widzimy bardzo emocjonalny wpis dotyczący jej przeszłości. No cóż, zgodnie z podejrzeniami - zasada yolo jest w nim obecna.

Przeprowadzka to był skok na głęboka wodę. Pochodzę z przepięknego, kochanego aczkolwiek małego miasta. Dlatego dziś zanim zrobiłam to zdjęcie (wiecie ze się wstydziłam) przypomniałam sobie, co zrobiłam kiedyś wyprowadzając się z komfortowych, rodzinnych stron. Nie byłam pewna siebie ale zaryzykowałam! Właśnie "raz się żyje". Ta dawna dziewczyna, która tułała się ze słuchawkami na uszach słuchając nowej płyty Brodki 'Granda' idąca właśnie tym skrzyżowaniem teraz widzi siebie (w samym centrum stolicy!) w olbrzymim formacie!!! - napisała blogerka.

Czy to już aby nie jest przesada? 

Przeczytaj więcej
Komentarze