18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fani są oburzeni

Gessler kpi z 500 plus. "Dno i 10 metrów mułu"

14.03.2019  09:27
Magda Gessler kpi z 500 plus
Magda Gessler kpi z 500 plus Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Magda Gessler pochwaliła się na Facebooku zdjęciem eklerków i wywołała burzę. Wszystko przez jej komentarz z 500 plus w tle, którym oburzyła internautów.

Zdjęcie pięknych, smakowitych eklerków pojawiło się na Facebooku Magdy Gessler i narobiło smaku internautom. Znana restauratorka opatrzyła je krótkim komentarzem z pytaniem, kto miałby ochotę na jej ciastka.

Gessler kpi z 500 plus

Niestety, propozycja pochłaniania słodkich eklerów w środku nocy, nie każdemu przypadła do gustu. Jedna z internautek zwróciła uwagę na fakt, że ciastka od Magdy Gessler bywają wyjątkowo drogie, a kupno jednego, to już spora (jak na rynek cukierniczy) inwestycja.

Obawiam się, że w cenie jednej takiej eklerki, robię obiad dla siebie i dwóch synów - napisała pod postem pani Katarzyna.

Magda Gessler nie zwlekała z odpowiedzią.

500 plus już nie ma? - wypaliła. A to nie spodobało się części jej fanów.

Burza pod komentarzem Gessler

Pod postem posypały się komentarze, krytykujące postawę restauratorki, która na niedobór pieniędzy raczej nie może narzekać.

Odpowiedź poniżej krytyki - zauważyła pani Agnieszka.

500 plus nie na fanaberje trzeba żyć cały miesiąc, a eklerki można samemu zrobić (pis. oryginalna - red) - napisała pani Marzena.

Dno i 10m mułu - komentowała kolejna fanka.

Nie każdy zarabia kilka milionów rocznie, niektórzy muszą utrzymać rodzinę za dwa tysiące miesięcznie. To dopiero hipokryzja!!! - grzmiał jeden z komentujących.

Gessler kpi z 500 plus

Ile może kosztować eklerek, o który pokłócili się z Gessler internauci? Tego niestety nie wiadomo. Wiadomo za to, ile kosztowały jej pączki, którymi chwaliła się przy okazji Tłustego Czwartku. Chętni na zjedzenie tej słodkości od restauratorki, musieli zapłacić za jedną sztukę aż 9 złotych!

Przeczytaj więcej
Komentarze