18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miłościwie nam panująca Matka Golonki

Magda Gessler królową lodów. Przebije parówki?

27.05.2019  15:57
Magda Gessler królową lodów. Przebije parówki?
Magda Gessler królową lodów. Przebije parówki? Fot: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler zdecydowanie jest kobietą bardzo przedsiębiorczą. Tym razem w jej głowie zrodził się pomysł na nowy biznes. Zostanie królową lodów?

Najpierw były miłosne parówki, a teraz lody sygnowane jej nazwiskiem. Magda Gessler nie ustaje w swoich biznesowych staraniach. Ma milion pomysłów na minutę, a ponieważ zbliża się lato - postanowiła wziąć się za ulubiony deser wszystkich dzieci - lody.

Magda Gessler królową lodów!

"Ice queen" - czyli "królowa lodów" tak teraz tytułuje się Magda Gessler. Aktualnie najbardziej znana restauratorka w kraju znana jest nie tylko z prowadzonych od dekady Kuchennych Rewolucji, ale przede wszystkim z bardzo barwnej działalności w mediach społecznościowych.

Posty pisane spontanicznie (i często z błędami) są jej znakiem charakterystycznym. To właśnie za pośrednictwem jednego z takich postów restauratorka poinformowała swoich fanów o nowym biznesie, który opracowała. 

Jestem szczęśliwa, że mogę Wam ogłosić, że stworzyłam lody, prawdziwe, tradycyjne, jak za dawnych lat:)))) kierowała mną chęć powrotu do rodzinnych stron, najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa. Te smaki mi to przypominają i mam nadzieję, że i dla Was będzie to podróż do tych cudownych, beztroskich lat:) Już w najbliższą niedzielę 2 czerwca będziecie się mogli ze mną spotkać na Plac Europejski w Warszawie gdzie organizuję wielki dzień dziecka!!!!!!! Cieszę się i chcę zobaczyć tysiące uśmiechniętych małych buziek i szczęście w oczach rodziców:)))) Będę na Placu Europejskim od godziny 10, aby się z Wami spotkać i poczęstować lodami:))))) Bedziecie????? Ice Queen Magda Gessler (pisownia oryginalna - przyp. red.)social

Promuje je zdecydowanie w sposób właściwy chyba tylko jej.

Przeczytaj więcej
Komentarze