18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Magda Gessler na Żelaznym Tronie! Matka Golonki w natarciu

22.05.2019  12:58
Magda Gessler na Żelaznym Tronie! Matka Golonki w natarciu
Magda Gessler na Żelaznym Tronie! Matka Golonki w natarciu Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Magda Gessler odpłynęła z okazji finału Gry o Tron. Zdjęcia, jakie zamieszcza na swoich profilach w mediach społecznościowych rozbawią Was do łez!

Magda pierwsza tego imienia, królowa bigosu i pierwszych pierogów, lejdi protektor polskiej kuchni i prawowita władczyni 7 patelni. Nieprzypalona, Łamaczka Łyżek i Matka Golonki - tak jeszcze przed finałem Gry o Tron fani nazwali Gessler. Wyjątkowo spodobało jej się porównanie do Daeanerys Targaryen i... totalnie odpłynęła. Poszła o krok dalej - zasiadła na Żelaznym Tronie.

Magda Gessler - Matka Golonki

Porównania do Targaryenówny o blond warkoczach wyraźnie spodobały się Magdzie o blond lokach. Widać na pierwszy rzut oka, ze internauci jej nimi schlebili. Pojawiło się mnóstwo przeróbek nawiązujących do tego, że Gessler jest rodzimym odpowiednikiem Daenerys.

Z pośród wszystkich grafik, które powstały jedna prezentuje się szczególnie dumnie - widzimy na niej gospodynię Kuchennych Rewolucji zasiadającą na Żelaznym Tronie. Sama Magda skomentowała ją prostymi słowami.

No i wszystko jasne - napisała.

Faktycznie, pozamiatane. Tytułu Matki Golonki chyba nikt jej nie odbierze.

logo Tu się dzieje