18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Przesyłamy ciepłe bessos

Magda Gessler w szpitalu?! Przykre doniesienia, menedżerka komentuje

25.08.2023  11:46
Magda Gessler w szpitalu?
Magda Gessler w szpitalu? Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Fani 70-letniej pani Magdaleny Gessler z domu Ikonowicz zamartwiają się jej stanem zdrowia. Mają bowiem teorię, że królowa polskiej gastronomii ma jakieś poważne problemy zdrowotne. Teraz głos zabrała jej menedżerka.

Magda Gessler jaka jest, każdy widzi – to niekwestionowana liderka, królowa i bogini polskiej gastronomii, ze smakiem, który zawstydziłby samego Dr. Oeatkera. Od lat zabawia nas, maluczkich, swoimi programami kulinarnymi, szczególnie „Kuchennymi rewolucjami” oraz „Masterchefem”.

Teraz fani obawiają się o panią Magdę, bowiem zniknęła ona z mediów społecznościowych oraz mediów tradycyjnych – jak pisze „Super Express”, zapadła się wręcz pod ziemię. Gessler miała pojawić się w środę w Sopocie na Top of the Top Sopot Festival, gdzie TVN ogłaszał szereg nowości stacji. Byli tam choćby Martyna Wojciechowska, Hubert Urbański czy Kuba Wojewódzki.

Magda Gessler w szpitalu?! Niepokojące doniesienia, jest komentarz menedżerki

Jak informuje „Super Express”, za kulisami festiwalu Top of the Top Sopot Festival mówiło się o tym, że gwiazda „Kuchennych rewolucji” i „Masterchefa” mogła trafić do szpitala. Tabloid skontaktował się nawet z menedżerką Magdy Gessler, żeby wyjaśnić całą sprawę, lecz nie udało się uzyskać dokładnych szczegółów.

Magda nie mogła przyjechać z przyczyn osobistych - mówi menedżerka gwiazdy TVN.

Równocześnie sama pani Magda nie odpowiedziała na zapytanie „Super Expressu”. Tymczasem internauci spekulują, że Gessler próbuje ukryć to, że jest w szpitalu. Bowiem w jej mediach społecznościowych wciąż pojawiają się zdjęcia z Łodzi, ale prawdopodobnie pochodzą one sprzed tygodnia – wskazywać mają na to ubrania celebrytki.

Liczymy oczywiście na to, że te doniesienia są jedynie plotkami, a pani Magda Gessler jest w świetnej formie fizycznej i psychicznej. Życzymy wiele zdrowia i przesyłamy gorące bessos!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje