18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zachęca, by brać do ust i próbować

Gessler robi lody za darmo. "Młodzi chcą lizać"

29.08.2019  18:33
Magda Gessler wie jak robić dobre lody - czy ludzie będą chcieli brać jej wyroby do ust?
Magda Gessler wie jak robić dobre lody - czy ludzie będą chcieli brać jej wyroby do ust? Fot: Facebook

Magda Gessler walczy o tytuł polskiej „ice queen”. Restauratorka zajęła się produkcją lodów, by zrobić dobrze Polakom i oczywiście odpowiednio na tym zarobić. Pojawiła się więc we Wrocławiu, gdzie rozpieszczała podniebienia ludzi spragnionych czegoś dla ochłody. Tym razem można jednak było polizać coś słodkiego za darmo. Gessler wyczuła niezły interes?

Magda Gessler wprost tryska pomysłami! Otwiera kolejne restauracje, produkowała też parówki, ale najwyraźniej sprzedaż nie szła dobrze. Wzięła sprawy w swoje ręce i teraz produkuje autorskie lody Ice Queen. Ma to być przepis na domowe lody od jej prababci. Cena jednak zwalała z nóg, bo za gałkę trzeba zapłacić 9 złotych.

Gessler robiła lody we Wrocławiu

Pudelek.pl podaje, że Magda Gessler w ramach promocji lodów zjawiła się we Wrocławiu w lodziarni przy ulicy Wita Stwosza. Można było zrobić sobie zdjęcie z restauratorką albo dostać autograf. W konkursach było do wygrania 50 darmowych gałek lodów. Gessler nakładała lody własnoręcznie i zadowoliła wiele osób za darmo. Czy wyczuła w tym wielki interes?

Ta lodziarnia sprzedała najwięcej moich lodów w Polsce. Ukochane smaki to pistacja , proseco, malina zwinem bordoux , czekolada Biala z malinami . Maracują / mango. Weźcie je do ust spróbujcie - napisała Gessler na Facebooku po akcji we Wrocławiu (pisownia oryginalna).

Tłum ludzi reagował na lody Gessler wręcz euforycznie i nawet skandowano jej nazwisko. Czy restauratorka znalazła przepis na sukces i sposób, by pokonać konkurencję? Sadząc po reakcjach klientów, restauratorka trzyma branżę lodziarską za jaja.

Wrocław jest godny takich lodów, bo ma mnóstwo młodych ludzi. A co oni chcą? Lizać loda!- krzyczała i piszczała Gessler. (Pudelek.pl)

Magda Gessler robi lody we Wrocławiu - WIDEO

Czytaj także