18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Inwestycja się zwróci?

Magda Gessler zainwestowała 400 tys. zł w alkohol

Malwina Kossela
30.05.2019  12:51
Magda Gessler zainwestowała 400 tys. zł w alkohol
Magda Gessler zainwestowała 400 tys. zł w alkohol Fot: Instagram/@magdagessler_official

Magda Gessler podjęła bardzo odważną decyzję i zainwestowała 400 tys. zł... w alkohol. Myślicie, że ta decyzja się jej opłaci?

Magda Gessler jest aktualnie najbardziej rozpoznawalną restauratorką w Polsce. Gwiazda słynie nie tylko z prowadzenia Kuchennych Rewolucji, ale również z wchodzenia w interakcje ze swoimi fanami na Instagramie i Facebooku. Wszyscy znają jej posty, których pisownia pozostawia wiele do życzenia, gdyż (jak twierdzi gwiazda) - "pisane są one w pośpiechu".

Magda Gessler inwestuje w alkohol!

Magda Gessler jako kobieta bardzo przedsiębiorcza - zajmuje się różnymi rzeczami. Produkowała już parówki, a teraz zajmuje się lodami. Najwyraźniej to nie koniec jej inwestycji.

Gessler zainwestowała 400 tys. zł w Mazurską Manufakturę Alkoholi! Jest teraz jednym z akcjonariuszy firmy produkującej rzemieślnicze wódki i nalewki. Ponieważ kraftowe alkohole zyskują dużą popularność, Magda postanowiła je wesprzeć. Zareklamowała już nawet swoją działalność w mediach społecznościowych.

Życie to zabawa, dlatego trzeba wykorzystywać nadarzające się okazje i czerpać całymi garściami. Ja tak robię i dlatego jestem teraz dumnym akcjonariuszem @mazurska_manufaktura. Ty również możesz dołączyć do akcji - możemy przeczytać na profilu celebrytki. Wygląda na to, że ten akurat post napisała w zupełnym spokoju. 

logo Tu się dzieje