ma charakterek

Magda dołączyła do Big Brothera. Kim jest nowa uczestniczka?

02.04.2019  22:07
Magdalena zając dołącza do Big Brother
Magdalena zając dołącza do Big Brother Fot: Facebook/Magda Zając

W domu Big Brothera w końcu coś się dzieje! Do show dołączyła nowa uczestniczka. Kim jest Magdalena Zając?

Po karnym wyrzuceniu Macieja z programu (mężczyzna groził Łukaszowi pobiciem i wielokrotnie łamał regulamin) w domu Wielkiego Brata musiał pojawić się nowy uczestnik. Lokatorzy willi pod Warszawą nie byli chyba jednak gotowi na to, że nastąpi to tak szybko. Do ich grona kolejna osoba dołączyła już dzień później!

Nowym uczestnikiem show jest Magdalena Zając. Co wiemy o sympatycznej blondynce z Chełma? Na pewno to, że jest rolniczką z pokaźną ilością gruntu i stadem krów. Co jeszcze?

Magda dołącza do Big Brother

Magda dołącza do Big Brothera. Co o niej wiemy?

Magdalena Zając ma 27 lat i pracuje w starostwie powiatowym w Chełmie. Właśnie kończy studia z politologii, ale nie z nią wiąże swoją przyszłość. Większość czasu poświeca bowiem rolnictwu. Ma stado krów, konia i 200 hektarów ziemi.

Sieję wszystkie rośliny typu rzepak, pszenica, kukurydza - powiedziała Filipowi Chajzerowi tuż przed wejściem do domu Wielkiego Brata.

Magda w domu zostawiła swoją 9-letnią córkę. Pod nieobecność mamy Wiktorią zajmą się dziadkowie. Magda nie ma bowiem ani męża, ani partnera, liczy jednak po cichu na to, że jeszcze znajdzie miłość.

Magda dołącza do Big Brother

Sama o sobie mówi że jest "super" i "pozytywnym wariatem". Co jeszcze? Na pewno nie można zarzucić jej braku odwagi, jest też przebojowa i charakterna. O tym świadczyć mogą jej hobby - jeździectwo i strzelectwo. Magda uwielbia polowania!

Magda nie lubi "pustych lasek" lubi za to ludzi konkretnych i zabawnych. Na co liczy po wejściu do programu? Zdaje się, że na nic szczególnego...

Nie mam wielkich oczekiwań. Na pewno to wielka przygoda życia, która jest dla mnie czymś nowym. Niech się dzieje co chce - wyznała.

Magda dołącza do Big Brother
Magda dołącza do Big Brother
Magda dołącza do Big Brother
Przeczytaj więcej
Komentarze