18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A więc jest po co żyć

Magdalena Boczarska NAGO! Pikantne zdjęcia trafiły do sieci [FOTO]

01.09.2023  17:40
Magdalena Boczarska nago
Magdalena Boczarska nago Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magdalena Boczarska – nagie zdjęcia w internecie i w filmach. Na Instagramie Magdaleny Boczarskiej pojawiły się jej zdjęcia topless. Widać, że aktorka jest w świetnej formie mimo 44 lat na karku.

Magdalena Boczarska zachwyca całą Polskę już od wielu lat i należy do grona najpopularniejszych polskich aktorek. Wiele osób kojarzyć ją może choćby z roli w „Drugiej szansie”, „Sztuce kochania”, „Różyczce” czy „Piłsudskim”. My, jako widzowie telewizji i kina, możemy odurzać się jej pięknem i talentem przez li godziny i minuty – na co dzień natomiast u jej boku wierny jest Mateusz Banasiuk, który również z zawodu jest aktorem. Para ma wspólnie syna Henryka, którego przywitała na świecie w 2017 roku.

Wspaniałą aktorkę można również śledzić na Instagramie, gdzie działa pod nickiem „magda_boczarska”. Tam pojawiają się zdjęcia i nagrania związane z jej życiem zawodowym i osobistym, a w obu tych sferach dzieje się sporo. Na platformie obserwuje ją zawrotne 310 tys. użytkowników. Boczarska pokazuje tam również bardziej odważne i pikantne fotki. Jeden z jej ostatnich postów pokazuje ją niemal kompletnie nagą. Możemy zobaczyć, że 44-latka dalej jest w zabójczej formie i nie bierze jeńców.

Magda Boczarska nago. Nagie zdjęcia Magdaleny Boczarskiej w internecie

W ten wtorek na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których Magdalena Boczarska pokazuje swoje nagie ciało. Rękami strategicznie zakrywa to, co zakazane przez instagramowe algorytmy, a twarz ma zwróconą zawadiacko w stronę horyzontu.

Internauci oszaleli na punkcie zdjęć Magdy Boczarskiej, jakby wpadli w jakąś zbiorową manię! „Przepięknie”, „Cud”, „To jest seks w krystalicznej postaci”, „Piękna kobieta”, „100% kobiecości”, „Jest Pani piękną kobietą niezależnie od tego co włożysz na siebie”, „Przepięknie. Już nie wiem gdzie napisać aby skontaktować się z Panią”, piszą do obcej im osoby. My jednak nie możemy ukrywać, że również jesteśmy pod ogromnym wrażeniem i dołączamy się do tych słów zachwytu.

Magdalena Boczarska nago
Magdalena Boczarska nago Fot: Instagram magda_boczarska

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje