18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Będzie kisiła się w domu

Ogórek w szpitalu. Znika z TVP

Wojciech Kozicki
30.01.2023  09:27
Magdalena Ogórek w szpitalu. Gwiazda TVP ma problemy ze zdrowiem
Magdalena Ogórek w szpitalu. Gwiazda TVP ma problemy ze zdrowiem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Magdalena Ogórek znika z TVP. Pojawiły się kolejne informacje, że czupurna gwiazda Telewizji Publicznej trafiła do szpitala. Czy zdrowie Ogórek to mizeria?

Magdalena Ogórek na Instagramie poinformowała, że trafiła do szpitala. Opublikowała też niepokojące zdjęcie ze szpitalnego oddziału ratunkowego. Nie wiemy dokładnie dlaczego trafiła na SOR. Hospitalizacja była konieczna wskutek „nagłego wydarzenia”. W mediach społecznościowych potwierdziła doniesienia medialne, że przez dłuższy czas nie zobaczymy jej na antenie TVP.

Ogórek w szpitalu. Co z pracą w TVP?

Magdalena Ogórek potwierdziła później, że została wypisana już ze szpitala do domu. Jej fani będą zrozpaczeni, bo ze względu na mizerny stan zdrowia będzie musiała przez jakiś czas zrobić sobie przerwę od pracy w TVP. Kto w takim razie poprowadzi program „Plan Dnia”?

Magdalena Ogórek na Instagramie. Gwiazda TVP w szpitalu
Magdalena Ogórek na Instagramie. Gwiazda TVP w szpitalu Fot: Instagram

Do piątku Ogórek będzie kisiła się w domu. W mediach publicznych zastąpi ją Ewa Bugała.

„Plan dnia" zostawiam na ten tydzień w dobrych rękach Ewy Bugały. Serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia – zdradziła Ogórek na Instagramie.

Dacie radę wytrzymać tydzień bez Magdaleny Ogórek?

Czytaj także