18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zakochany Jarosław

Maja Kubit zostanie macochą Oliwii Bieniuk? Miłość kwitnie

21.05.2019  10:21
Maja Kubit zostanie macochą Oliwii Bieniuk? Miłość kwitnie
Maja Kubit zostanie macochą Oliwii Bieniuk? Miłość kwitnie Fot: Wojciech Olszanka/Dzien Dobry TVN/East News

Maja Kubit i Jarosław Bieniuk to ostatnio najgorętsza para w show-biznesie. Choć ostatnio w życiu sportowca były bardzo ciężkie i ze wszech miar kontrowersyjne momenty to miłość między nim, a jego partnerką kwitnie. Czyżby kobieta miała szansę na zostanie przy boku sportowca już na zawsze?

Maja Kubit to nowa miłość Jarosława Bieniuka. Kobieta to znana projektantka dziecięcej odzieży, która jest u jego boku w wyjątkowo trudnych chwilach. Czyżby Oliwia Bieniuk i jej bracia mogli liczyć na to, że nowa ukochana ich taty zostanie w ich rodzinie na stałe?

Maja Kubit zostanie macochą dzieci Bieniuka?

Maja Kubit nie zniechęca się zarzutami, jakie padają na Bieniuka. Przypominamy, że dotychczas cieszący się nieposzlakowaną opinią ojciec trójki dzieci i mąż zmarłej przedwcześnie Anny Przybylskiej jest pod ostrzałem dużej krytyki, bowiem padły na niego oskarżenia o gwałt.

Nic dziwnego, że w tej sytuacji jego życie prywatne budzi jeszcze większe zainteresowanie niż dotychczas. Mimo ostatnich afer nie stracił on do reszty sympatii ludzi, bowiem wiele osób dobrze mu życzy i ma nadzieję, że Maja Kubit da mu prawdziwe szczęście i stabilną sytuację rodzinną, która na pewno byłaby szczególnie ważna dla jego dzieci. Niestety, można również trafić na opinie sceptyczne.

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa – mówiła w magazynie Party, pragnąca zachować anonimowość, znajoma pary.

Gdyby Bieniuk i Kubit mimo wszystko zdecydowali się pozostać razem na dobre i na złe, to dzieci sportowca mogłyby zyskać macochę, która wypełniłaby choć w małej część pustkę, jaką z całą pewnością powoduje w ich życiu brak mamy. Życzymy, aby mimo przeciwności losu, zakochanym się udało!

Czytaj także
Przeczytaj więcej