18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma co robić sobie jaj!

Jeżowska w szpitalu! Zaszkodził jej TEN deser!

Wojciech Kozicki
17.11.2022  10:43
Majka Jeżowska w szpitalu! Zaszkodził jej kogel mogel. Salmonella?
Majka Jeżowska w szpitalu! Zaszkodził jej kogel mogel. Salmonella? Fot: KONRAD KOZłOWSKI/POLSKAPRESS/Polska Press/East News

Majka Jeżowska trafiła do szpitala. Co się stało i skąd niepokojące objawy? Jak ujawnia Pudelek, zjadła kogel mogel i najwyraźniej kontakt z surowymi jajami, które spowodowały zatrucie. Salmonella w deserze powodem hospitalizacji?

Majka Jeżowska trafiła do szpitala! Słynna wokalistka od przebojów „Kolorowe  dzieci”, „ Wszystkie dzieci nasze są” i „A ja wolę moją mamę”, została hospitalizowana po skonsumowaniu popularnego deseru z surowych jajek. Pomponik i Pudelek piszą, że zjadła kogel mogel i nagle pojawiły się niepokojące objawy.

Majka Jeżowska w szpitalu. Surowe jajka, zatrucie i salmonella?

Anonimowy informator portalu Pomponik zdradził, że u Jeżowskiej wystąpiły nudności, gorączka oraz zawroty głowy. W końcu najsympatyczniejsza polska wokalistka trafiła na SOR. Lekarze podobno od razu rozpoznali u Majki Jeżowskiej objawy salmonelli i zaimplementowali skuteczne leczenie. Gwiazda podobno czuje się coraz lepiej.

Majka Jeżowska obudziła się dziś rano z wielką ochotą na kogel-mogel. Szybko przyrządziła sobie ten prosty deser i zaczęła załatwiać swoje sprawy. Niestety, w ciągu dnia zaczęła się fatalnie czuć - twierdzi źródło serwisu Pomponik.

Majka Jeżowska to już nie tylko słynne piosenki dla dzieci. Wróciła na scenę z singlem „Skazana”. Piosenka ma szansę, by stać się przebojem. Na razie jednak gwiazda przebywa w szpitalu i raczej cienko śpiewa.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Majka Jeżowska - A ja wolę moją mamę (Oficjalny Teledysk)

Majka Jeżowska - A ja wolę moją mamę #polandrock2019

Czytaj także