18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

SZOK I NIEDOWIERZANIE

Godlewska wraca. Śpiewa i prawie nie fałszuje. I jest UBRANA!

11.07.2019  12:34
Godlewska wraca. Śpiewa i prawie nie fałszuje. I jest UBRANA!
Godlewska wraca. Śpiewa i prawie nie fałszuje. I jest UBRANA! Fot: YouTube/Godlewska

Małgorzata Godlewska powraca... w całkiem znośnym stylu. Znośnym o tyle, że w coverze "być kobietą" prawie nie fałszuje, a co więcej, JEST KOMPLETNIE UBRANA. Jesteśmy w szoku.

Gołe piersi, nagie pośladki, wyuzdane miny, pejczyki i lateks - tak do dziś wyglądały Siostry Godlewskie i ich twórczość. Panie Esmeralda i Małgorzata się jednak pokłóciły i teraz jedyny kontakt jaki utrzymują, to obrzucanie się inwektywami.

Każda poszła w swoją stronę. Esme nagrywa dziwne filmiki z Polskim Kenem, Gosia dalej udaje, że umie śpiewać. Ostatnio tak fałszowała hymn USA, że Polacy zbledli, wizją wojny ze Stanami. Teraz dla odmiany się ubrała i nagrała cover "Być kobietą" Alicji Majewskiej.

Godlewska chce być kobietą

Rozebrana zwykle pato-gwiazdka nagrała cały teledysk, w którym tylko raz wymsknął jej się sutek. Szok? Niedowierzanie? My też nie możemy uwierzyć. Zamiast golizny, są sukienki - fakt, trochę bardziej niż powinny odsłaniające ciało. Na głowie grzywka i kapelusz, na twarzy mniej prowokujący niż zwykle makijaż.

Zostały dzióbki i "uwodzicielskie" (kogoś pewnie uwodzą) pozy. Jest też naprawdę porażająca nowość: miast tradycyjnego fałszu i zawodzenia, całkiem nieźle poprawiony śpiew celebrytki.

Przyznajemy szczerze, gotowi byliśmy chyba na wszystko, ale nie na to. Ciągle zbieramy szczęki z podłogi. 

Ps. Mimo wszystko oglądacie na własną odpowiedzialność.