18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Małgorzata powraca

Straszne wieści od Godlewskiej. Z biustem na wierzchu zapowiada nowy projekt

05.06.2019  10:28
Małgorzata Godlewska zapowiada nowy projekt
Małgorzata Godlewska zapowiada nowy projekt Fot: Instagram/Małgorzata Godlewska

Siostry Godlewskie nie istnieją, albo istnieją, ale oddzielnie. Nie zamierzają jednak znikać. Małgorzata ogłosiła właśnie wielki powrót i nowy projekt.

Po wielkiej kłótni i bójce na pokładzie samolotu, znane z półnagich występów Siostry Godlewskie przestały istnieć. Każda z nich poszła w swoją stronę, po drodze obrzucając się nawzajem błotem i inwektywami.

Ostatnio Esmeralda ogłosiła, że nadszedł czas na "nowe" i zaczęła pokazywać się z Polskim Kenem. W którą stronę pójdzie ta znajomość, jeszcze nie wiadomo. Na razie pozują razem na Instagramie i pokazują się na ściankach i imprezach. Mają też  kanał na YouTube - na razie na szczęście pusty.
Tymczasem jej siostra - Małgorzata - korzysta z dotychczasowego dorobku i daje koncerty z "hitami" Sióstr Godlewskich. Zdaje się jednak, że podobnie jak Esme, ma na siebie nowy plan, a informację o tym przemyciła we wpisie na Instagramie.

Godlewska straszy nowym projektem

Małgorzata Godlewska wrzuciła na Insta zdjęcie z mocno wyeksponowanym biustem i dziwnie delikatnym jak na nią makijażem. Fanów zaczepnie zapytała, jaki jest najlepszy dzień w ich życiu.

Jaki jest najpiękniejszy dzień w życiu??? DZISIAJ - napisała.

A pod spodem przemyciła bardzo ważną informację...
W hasztagach pod zdjęciem pojawił się dużo mówiący ciąg słów: new project comming soon. Co to znaczy? Że Godlewska powróci!
Już teraz na YouTube pojawiło się jej nowe konto "godlewskatv". Co się na nim znajdzie? Jeszcze nie wiemy, czekamy jednak z lekkim przerażeniem.

Małgorzata Godlewska zapowiada nowy projekt
Małgorzata Godlewska zapowiada nowy projekt
Małgorzata Godlewska zapowiada nowy projekt