18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Małgorzata Rozenek chce wejść do polityki? „Nie wykluczam”

Redakcja
03.12.2018  16:46
Rozenek-Majdan polityka
Rozenek-Majdan polityka Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER

Małgorzata Rozenek, która wraz z mężem Radosławem Majdanem szturmem podbiła polski show biznes, może wkrótce podbić również arenę polityczną.

Małgorzata Rozenek potwierdziła w rozmowie z portalem Pudelek.tv, że nie wyklucza zmiany branży i wejścia do świata polityki.

Pochodzę z domu, w którym polityka zawsze była bardzo ważna. (…) Powiem zupełnie szczerze, że nie jest to coś, co bym wykluczyła – powiedziała Rozenek. (pudelek.tv)

A w jakiej partii widziałaby się najchętniej? Celebrytka, która prywatnie jest córką Stanisława Kostrzewskiego, byłego skarbnika PiS i wieloletniego doradcy gospodarczego Jarosława Kaczyńskiego, zdradziła w wywiadzie, że szczególnie bliski jej sercu jest… Robert Biedroń.

Bardzo podoba mi się to, w jaki sposób pracuje, tłumacząc wiele rzeczy. Bez agresji. Takie osoby powinny nadawać standardy naszej polityce – skomentowała. (pudelek.tv)

Być może słynna „Małgonia” już wkrótce zacznie „nadawać standardy” razem ze swoim politycznym wzorcem. Robert Biedroń na razie sprawy nie skomentował.

ZOBACZ TEŻ:

  • Politycy PiS tańczą na urodzinach Radia Maryja
  • Prezes PiS grozi palcem posłance

logo Tu się dzieje