18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat Majdanów. Cała rodzina uwięziona na lotnisku [WIDEO]

Redakcja
21.02.2018  13:52
Majdany utknęły na wakacjach.
Majdany utknęły na wakacjach. Fot: Instagram.com / @m_rozenek

"Pysiula" nie chciał komentować zajścia przed kamerą.

Gdy Małgorzata Rozenek odkryła niespodziewanie funkcję „Instagram Stories”, fani byli wniebowzięci. Jej obserwatorzy są teraz jeszcze bliżej swojej idolki, która zresztą stale dba o ich dobre humory i publikuje mniej lub bardziej intymne nagrania.

Uciecha jest tym większa, że rodzina Majdanów spędzała niemal trzytygodniowe wakacje w Azji, więc i przygody były efektowniejsze. Klepanie po pośladkach w basenie, kaczuszki, spotkanie ze Shrekiem to tylko niektóre z ich niezapomnianych przeżyć.

Rodzinna sielanka zakończyła się niestety z końcem podróży. A wszystko przez nieuwagę Małgorzaty.

Utknęliśmy na lotnisku w Singapurze, bo źle sprawdziłam bilety i wylot mieliśmy wczoraj wieczorem, a nie dziś wieczorem i teraz pani szuka nam możliwych połączeń, bo się jeszcze okaże, że nie będziemy mieli jak wrócić - żaliła się fanom, głaszcząc włosy. (Instagram.com / @m_rozenek)

Majdanowie na lotnisku
Majdanowie na lotnisku Fot: instagram.com/m_rozenek

„Polscy Beckhamowie” nie mogli pozwolić sobie na noc w terminalu i o ratunek poprosili biuro podróży. Ostatecznie obyło się bez noclegu na walizkach, choć oczywiście musieli kupić od nowa bilety.

Małgorzata z entuzjazmem opowiadała fanom o swoim nowym doświadczeniu z podróży, choć widoczni na nagraniach synowie i małżonek Radosław nie podzielali jej optymizmu.

Radzio był wyraźnie niezadowolony, że jego „perfekcyjna pani domu” nie znalazła na bilecie odpowiedniej daty wylotu. Ta z szerokim uśmiechem starała się załagodzić sytuację. Pieszczotliwie zwracając się do męża „Pysiula”, wykrzykiwała "Przygoda, przygoda". 

Pysiula, powiedz parę słów. Pysiula zagrzany? Pysiula i co powiesz? Mamy trochę czasu i sobie pozwiedzamy lotnisko, prawda Pysiula? - próbowała rozładować napiętą atmosferę Małgonia.

Po chwili Radek przemówił, odpowiadając enigmatycznie: „Wystarczy”. Na szczęście małżonek nie chował długo urazy i wspólnie z rodziną wybrał się na oglądanie atrakcji przeznaczonych dla turystów czekających na swój lot.

Zobacz relację uwięzionej na lotnisku Rozenek:

Zagłosuj

Zdarzyło ci się utknąć na lotnisku?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze