Radzio się cieszy

Małgonia Rozenek dosiadła jednorożca i zrzuciła stanik

11.07.2019  08:50
Małgonia Rozenek dosiadła jednorożca i zrzuciła stanik
Małgonia Rozenek dosiadła jednorożca i zrzuciła stanik Fot: Instagram/Małgorzata Rozenek

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek wyjechali na wakacje. Pochwalili się zdjęciem i filmem z Francji, gdzie w upale zrzucili ubrania i pluskali się w basenie.

Małgorzata Rozenek z dziećmi i mężem Radosławem Majdanem zrobili sobie europejskie wakacje. Byli już w Australii gdzie hasali po łąkach, we Włoszech, gdzie poza wielkim upałem, zaskoczyło ich gradobicie, a teraz wylądowali we Francji.

We Francji, w przeciwieństwie do Polski, panuje upał i to taki, że zamiast zwiedzać, Majdanowie pluskają się w basenie. Tak gorąco, że postanowili zrzucić z siebie nie tylko ubrania, ale i nadmierną bieliznę.

Małgonia bez stanika dosiada jednorożca

Zakochany w swej nowej żonie Radosław Majdan podzielił się z fanami uroczym filmikiem. Perfekcyjna Małgorzata Rozenek chyba pierwszy raz w życiu dosiadała jednorożca. Początki, jak wiadomo, bywają jednak trudne i biedaczka szybko zaliczyła wywrotkę.

Już na jednorożcu pani Małgosia wystąpiła w skąpym bikini, później zrobiło się jeszcze goręcej. Na swoim Instagramie Rozenek pochwaliła się upalną fotką. Pozuje na niej toples!

Rodzinka świetnie bawiła się w basenie, ale fani się oburzają. Czym? Choćby faktem, że prawie nagie zdjęcie Małgosi musiał zrobić jej synek. Niektórzy nie dowierzają więc, jak można tak nieubranym przebywać w towarzystwie swoich dzieci.

Przeczytaj więcej
Komentarze