18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Problemy w „DDTVN”

Rozenek pilnie potrzebuje terapii! Otrzymała przykrą diagnozę

03.01.2023  20:12
Małgorzata Rozenek potrzebuje pomocy
Małgorzata Rozenek potrzebuje pomocy Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Kłopoty w raju? Być może. Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek, prowadząca program „Dzień Dobry TVN”, ma problemy z głosem i nieraz łapie ją niezła chrypa. Specjalistka od fonetyki opublikowała na TikToku nagranie, na którym radzi, co Rozenek powinna zrobić, żeby poprawić swoją dykcję i głos.

Małgorzata Rozenek jest jedną z największych gwiazd TVN, a od kilku miesięcy spełnia swoje marzenie i prowadzi flagowy program stacji - „Dzień Dobry TVN”, czyli ich śniadaniówkę. Niestety, pani Małgosia rozpoczęła swoją przygodę od wielu problemów, a widzowie uskarżają się na skrzekliwy i chrapliwy głos Perfekcyjnej Pani Domu. Jak czytamy na portalu Radia ZET, w temacie wypowiedziała się popularna w internecie trenerka głosu i wokalistka Iza Połońska.

Trenerka głosu z diagnozą

Połońska zaznaczyła, że nie chodzi o to, jak Rozenek mówi, lecz o to, jak ona brzmi. Jej celem jest wszak wyeliminowanie skrzekliwej barwy głosu, którą terroryzuje widzów TVN. Trenerka postawiła jej konkretną diagnozę i zasugerowała kierunek ćwiczeń.

Uważam, że pani Małgorzata potrzebuje głębokiej resocjalizacji fonacyjnej, dlatego że sam sposób wydobywania dźwięku z ciała jest niedobry

- ocenia Połońska.

Przekonuje także, że ćwiczenia online z logopedą nie są dobrą drogą do pozbycia się problemu, ponieważ urządzenie, przez które terapeuta słucha głosu prezenterki zawsze choć trochę przekłamie dźwięk. Potrzebne są ćwiczenia twarzą w twarz.

Pani logopedka, pracując online, nie jest w stanie wysłyszeć, czy na pewno pani Małgorzata dobrze brzmi i czy dobrze oddycha. To jest, moi drodzy, niemożliwe. Sprzęty za bardzo przekłamują

- tłumaczy Iza Połońska.

Pani Małgosi życzymy udanej terapii głosowej i pokazania fonicznym hejterom, gdzie raki zimują!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także