18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co za podobieństwo

Mandaryna pokazała dzieci. Córka to czysty Wiśniewski!

14.08.2019  08:56
Mandaryna pokazała dzieci. Córka to czysty Wiśniewski!
Mandaryna pokazała dzieci. Córka to czysty Wiśniewski! Fot: TRICOLORS/East News

Wszyscy mówią o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego. Tymczasem u byłej żony piosenkarza - Mandaryny i jej dzieci trwa prawdziwa sielanka. 

Podczas, gdy wszyscy skupiają się na rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego, ktoś już dawno ma za sobą nieprzyjemne kwestie rozstania i teraz tryska matczynym szczęściem. Mowa o Mandarynie.

Mandaryna chwali się dziećmi

Marta Mandaryna Wiśniewska była drugą w kolejności żoną Michała Wiśniewskiego (chyba, że o jakiejś nie opowiadał). Trwała przy jego boku w czasie, gdy ten znajdował się u szczytu sławy. Sama z resztą zaczęła próbować swoich sił jako wokalistka, ale pamiętny występ w Sopocie przekreślił jej szansę na wielką karierę.

Lata mijają, a Mandaryna mimo iż odeszła z pierwszej linii show-biznesu to czuje się świetnie i wygląda na to, że jest bardzo szczęśliwą kobietą. Ze związku z Wiśniewskim ma dwójkę dzieci - jedynego syna piosenkarza Xaviera i najstarszą jego córkę Fabianne. 

Ostatnio tancerka wybrała się z nimi na urlop i postanowiła pochwalić się radosnymi zdjęciami ze swoimi pociechami. To, jak bardzo Fabianne podobna jest do taty, a Xavier do mamy - zaskoczyło internautów. 

Posypało się mnóstwo komentarzy.

Syn bardzo podobny do mamy. Piękna mama to syn przystojny - brzmi jeden z nich.

Fabienne przypomina Michała - świetne rodzeństwo - twierdzi ktoś inny.

Syn podobny do mamy, sztos! Córeczka wymieszana, równie piękna. Wszystkie podobieństwa „mamowe” są najpiękniejsze - napisał następny komentujący.

Wam też się tak kojarzą? 

Czytaj także