18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowa miłość

Hakiel pokazał partnerkę. "Kasia ją lubi"

Wojciech Kozicki
12.12.2022  13:38
Marcin Hakiel pokazał partnerkę. "Kasia Cichopek ją lubi"
Marcin Hakiel pokazał partnerkę. "Kasia Cichopek ją lubi" Fot: VIPHOTO/East News

Kasia Cichopek to już przeszłość. Marcin Hakiel na Instagramie pokazał nową partnerkę. Romantyczna sesja zdjęciowa to oficjalne otwarcie nowego rozdziału w życiu? Co na to dzieci Cichopków?

Marcin Hakiel, czyli były mąż Kasi Cichopek, już nie ukrywa, że zaczął nowy związek i jest zakochany. Tancerz na Instagramie ujawnił, że układa sobie życie u boku nowej kobiety. Tajemnicza Dominika wreszcie została zaprezentowana fanom w mediach społecznościowych.

Nowa kobieta Hakiela. Jakie ma relacje z Kasią Cichopek?

Jak ujawnia portal Plotek, powołując się na anonimowego informatora, Marcin Hakiel i Dominika cenią sobie spokój i nie poznamy sekretów ich alkowy. Co ciekawe, podobno nowa ukochana Hakiela ma „poprawne stosunki z Katarzyną”. Cichopek ma dobre zdanie o Dominice i cieszy się, że dzieci ją lubią, a ona czule się nimi zajmuje.

Dominika nie chce żadnych afer medialnych. Poprosiła Marcina, żeby nie angażował się w żadne spory i zrezygnował z ustawek z fotoreporterami. Bardzo mu na niej zależy, więc oczywiście się z nią zgodził. Są bardzo fajną parą i nie kryją swojego szczęścia - zdradzał w serwisie tancerz z otoczenia Hakiela. (Plotek)

Chociaż Hakiel pokazuje zdjęcia z ukochaną, to nie ujawniła twarzy.

Czy planuje założenie i powiększenie rodziny z Hakielem? Tancerz niedawno wspominał, że bardzo chciałby jeszcze zostać ojcem.

Hakiel na Instagramie i nowa partnerka
Hakiel na Instagramie i nowa partnerka Fot: Instagram
Hakiel na Instagramie i nowa partnerka
Hakiel na Instagramie i nowa partnerka Fot: Instagram
Czytaj także