18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękniś, że nawet ksiądz by się skusił!

Najman i zdjęcie z młodości. Ten seksowny ananas to ON?

25.12.2021  13:06
Zdjęcie Najmana z młodości. Czy podszywał się pod niego Cristiano Ronaldo?
Zdjęcie Najmana z młodości. Czy podszywał się pod niego Cristiano Ronaldo? Fot: KAROLINA MISZTAL/REPORTER/East News

Marcin Najman i rozczulające zdjęcie z młodości. Jeden z najlepszych polskich sportowców pokazał fotografię sprzed lat, na którym wygląda jak piękniejsze wcielenie Cristiano Ronaldo. Patrząc na niego dziś, niestety, musimy przyznać, że przegrał walkę z czasem o piękno.

Marcin Najman spędził święta na szperaniu w starych albumach rodzinnych? Fighter pochwalił się na Instagramie zdjęciem z młodości. Początkowo nie wierzyliśmy, że to ON! Sądziliśmy, że to Cristiano Ronaldo lub Kamil Bednarek po ciężkiej nocy. Ivan Komarenko? Ale przetarliśmy oczy, wzięliśmy głęboki oddech i… tak, to pikantne ciasteczko na zdjęciu to młody Marcin Najman!

Młody Najman był seksowny aż strach? Ale zdjęcie!

Zdjęcie zaprezentowane przez Marcina Najmana zostało zrobione 25 lat temu. Przede wszystkim, zaskakuje jego fryzura oraz stylizacja przywołująca skojarzenia z amerykańskimi teledyskami country. Ten jeans budzi emocje!

Odnalazłem na kolacji wigilijnej u Mamusi zdjęcie… tak to ja.  25 lat  różnicy z dziś – napisał Najman na Twitterze.

Chociaż lata lecą, to Najman ani myśli o sportowej emeryturze. Aktualnie przygotowuje się do walki na MMA-VIP 4 z "Miśkiem z Nadarzyna". To starcie zaplanowano na 25 lutego 2022 roku.

logo Tu się dzieje