18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Firma nielegalnie wykorzystała jego wizerunek

Marcin Prokop ostrzega przed oszustami

15.03.2019  14:11
Marcin Propkop ostrzega fanów przed oszustami
Marcin Propkop ostrzega fanów przed oszustami Fot: Jan Bielecki/Eastnews

Marcin Prokop padł ofiarą bezprawnego wykorzystania wizerunku. Jedna z firm sfabrykowała jego wypowiedź i wykorzystała twarz w reklamie swojego produktu. Prezenter ostrzegł internautów na swoim Facebooku.

Prezenter i dziennikarz Marcin Prokop ostrzega swoich fanów, że jego twarz firmująca usługę firmy zajmującej się kryptowalutami to oszustwo.

– nie podejrzewam aby byli wśród was tacy, którzy skłonni są uwierzyć w podobne brednie ale na wszelki wypadek informuję, że nie mam nic wspólnego z tą złodziejską próbą wyłudzenia waszych ciężko zarobionych pieniędzy – napisał na swoim Facebooku.

Marcin Prokop padł ofiarą oszustwa

Firma, o której mowa nie tylko posłużyła się wizerunkiem gwiazdy TVN przy promowaniu swoich usług, ale również sfabrykowała całą historię dotyczącą inwestycji Marcina Prokopa w kryptowaluty.

Poinformowała ona, że Marcin Prokop korzysta z ich usług. Co więcej, do wszystkiego miał go namówić inny gwiazdor – Kuba Wojewódzki. Na stronie internetowej firmy pojawiła się nawet wypowiedź Marcina Prokopa.

Słyszałem o Bitcoin i ogromnych pieniądzach jakie można zarobić, ale nigdy ich nie kupiłem, nie miałem pojęcia jak zacząć, to było naprawdę proste, mogę użyć karty kredytowej aby wpłacić pieniądze a system robi wszystko za mnie. - brzmi sfałszowana cytat.

Prezenter przestrzega przed korzystaniem z usług firmy i oświadcza, że jego wizerunek pojawił się w ich reklamach bezprawnie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej