18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Oho!

Marta Chodorowska NAGO! Gwiazda „Rancza” powala na łopatki

02.03.2023  20:49
Marta Chodorowska nago
Marta Chodorowska nago Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Gwiazda seriali „M jak miłość” i „Ranczo”, Marta Chodorowska, prawdopodobnie obudziła się pewnego ranka z odważnym postanowieniem - „chcę powalić na łopatki swoich fanów i jakiegoś gryzipiórka z Planety”. Odniosła sukces.

Marta Chodorowska podbiła serca Polaków swoimi wspaniałymi rolami w serialach. Znamy ją dobrze z kultowego „Rancza”, a na co dzień śledzimy jej karierę w popularnym „M jak miłość” oraz w nowej produkcji „Lulu”. Gwiazda udziela się na też w mediach społecznościowych, gdzie informuje swoich fanów o najświeższych poczynaniach. A dzieje się sporo.

Na jej koncie na Instagramie obserwuje ją aż ponad 40 tys. osób. Ostatni post 41-letniej gwiazdy telewizji przyciągnął jednak ich uwagę ze szczególnych względów.

Marta Chodorowska nago

Na profilu na Instagramie Marty Chodorowskiej pojawił się bardzo interesujący z wielu względów, głównie wizualno-estetycznych, post. 41-letnia gwiazda „M jak miłość” zapozowała bowiem przed obiektywem bez bielizny i niemal całkowicie nago. Jej szczupłe ciało zakrył tylko jeden element garderoby – elegancki płaszcz.

Efekty tej niezwykłej sesji zrobiły na jej obserwatorach niebagatelne wrażenie. Na gwiazdę posypały się ciepłe słowa – fani Marty Chodorowskiej nie szczędzili jej komplementów. „Ostro, siostro”, „Dech zapiera”, „O mamuńciu”, „Wspaniała”.

Nie niektórych nie zrobiło to jednak aż takiego wrażenia. Jedna z fanek widziała tak wiele pięknych nagich ciał, że zdjęcia Chodorowskiej to „nic, co by mnie zachwyciło”. Niestety, nie da się każdemu dogodzić, ale świat byłby nudny, gdybyśmy się posługiwali wszyscy jedną i tą samą opinią!

Zdjęcia Marty Chodorowskiej znajdziecie poniżej.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na 

.

Czytaj także