18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wymowne

Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Internet zapłonął

30.05.2019  13:44
Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Internet zapłonął
Marta Kaczyńska jest w czwartej ciąży?! Internet zapłonął Fot: Instagram/@mmkaczynska

Marta Kaczyńska w kolejnej ciąży?! Internet zapłonął po najnowszym zdjęciu bratanicy prezesa PiS zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Marta Kaczyńska wrzuciła do sieci zdjęcie, po którym internet dosłownie zapłonął. Czyżby chciała nim przekazać radosną nowinę?

Marta Kaczyńska ma już troje dzieci. Jest mamą dwóch córek - Ewy i Martyny oraz malutkiego synka, który urodził się z jej nowego związku małżeńskiego. Czyżby do tej radosnej gromadki miał teraz dołączyć kolejny maluch?

Marta Kaczyńska ponownie zostanie mamą?!

Kaczyńska zwykle publikuje zdjęcia pięknych widoków i koni, które kocha. Jest jedną z tych użytkowniczek Instagrama, które nie zamieszczają raczej swoich licznych selfie. Tym razem zrobiła wyjątek, co wzbudziło mnóstwo spekulacji na temat jej stanu.

Marta opublikowała swoje uśmiechnięte selfie, które podpisała pojedynczym hashtagiem: #happymum. Wiele osób stwierdziło, że w ten enigmatyczny sposób chce im przekazać, iż ponownie zostanie mamą.

Obserwujący jej profil nie szczędzili pytań, które Kaczyńska pozostawiła bez odpowiedzi.

Czy chcesz nam coś ogłosić? Powinniśmy gratulować? - dopytywał ktoś ciekawski.

Myślicie, ze faktycznie niedługo Jarosław Kaczyński będzie mógł się cieszyć nie tylko wygraną w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale również nowym członkiem rodziny?

Czytaj także