18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wygląda świetnie

Marta Kaczyńska pręży wdzięki na plaży. Co za ciało

07.08.2019  20:53
Marta Kaczyńska pręży wdzięki na plaży. Co za ciało
Marta Kaczyńska pręży wdzięki na plaży. Co za ciało Fot: VIPHOTO/East News

Marta Kaczyńska nie tak dawno urodziła swoje trzecie dziecko, a już wygląda tak, jak najpopularniejsze trenerki fitness. Wyprężyła opalone ciało na plaży.

Marta Kaczyńska wzbudza duże emocje. Jej życie prywatne jest wciąż na nowo komentowane - nic dziwnego. Bratanica prezesa PiS z jednej strony zapewnia, że wyznaje wartości konserwatywne, a z drugiej ma już trzeciego małżonka. Niemniej - wydaje się być szczęśliwa.

Marta Kaczyńska pręży się na plaży

Ostatnio razem z mężem i synem widziana była nad morzem. Na plaży Marta Kaczyńska pokazała, że nie ma absolutnie żadnych kompleksów. Prężyła opalone ciało w bikini i nic dziwnego - zdecydowanie ma z czego być dumna.

Figura Kaczyńskiej nie odstaje od tych prezentowanych przez polskie trenerki, takie jak Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska. 38-latka nie tak dawno była w ciąży, a już jej formie nie można zarzucić absolutnie niczego. 

Aktualnie Marta na co dzień mieszka w Trójmieście, więc wypady nad wodę to dla niej nic dziwnego. Być może dzięki temu miała większą motywację do dbania o swoje ciało, by jak najdłużej zachowało rewelacyjną formę. 

Podoba Wam się taka sexy mama? 

Przeczytaj więcej
Komentarze