18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Siostra Godlewska w MMA. Nie uwierzycie, z kim będzie się biła

Redakcja
12.02.2019  12:56
Esmeralda Godlewska w Fame MMA
Esmeralda Godlewska w Fame MMA Fot: Facebook

Instagramowa celebrytka Marta Linkiewicz potwierdziła udział w walce Fame MMA w marcu. Krążą pogłoski, że jej przeciwniczką ma być jedna z sióstr Godlewskich - Esmeralda.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą pogłoski, jakoby jedna z sióstr Godlewskich - Esmeralda (a tak naprawdę Monika) miała wyjść na ring i zmierzyć się w walce z inną polską celebrytką, Martą Linkiewicz.

Obie panie miałyby stanąć przeciw sobie w Fame MMA, czyli nieco bardziej prymitywnej wersji MMA z gwiazdami, gwiazdeczkami i pseudo gwiazdami w roli głównej.

Niestety, Esmeralda jak na razie nie potwierdziła tych doniesień, jednak na swoim Instagramie zamieściła (jeszcze w styczniu) wpis, w którym informuje, że "mentalnie przygotowuje się do walki".

Przygotowania na razie mentalne do walki..., która już w marcu. Ktoś się domyśla o jaką walkę chodzi? - podpytywała fanów.

Tymczasem jej potencjalna przeciwniczka już od dłuższego czasu intensywnie ćwiczy i przygotowuje się do występu na ringu. Swój udział w Fame MMA celebrytka ogłosiła właśnie na Instagramie - w story, a także zdjęciem na profilu.

Marta Linkiewicz w fame MMA

Do walki Marty Linkiewicz i (prawdopodobnie) Esmeraldy Godlewskiej, dojść ma już 30 marca.

Esmeralda Godlewska znana jest głównie ze swoich występów z siostrą Małgorzatą i prób podbicia rynku muzycznego. Ostatnio panie ogłosiły, że wybierają się na Eurowizję i niedługo udostępnią nową piosenkę.

Kim jest jej przeciwniczka? Marta Linkiewicz to celebrytka, która zasłynęła swoimi erotycznymi ekscesami z członkami grupy Rae Sremmurd i publicznym opowiadaniem o tym, z kim i jak "to robiła".

Czytaj także