18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

olaboga

Pato-gwiazda przeszła zmianę? Linkiewicz ogłasza koniec szczucia cycem

03.07.2019  14:51
Pato-gwiazda przeszła zmianę? Linkiewicz ogłasza koniec szczucia cycem
Pato-gwiazda przeszła zmianę? Linkiewicz ogłasza koniec szczucia cycem Fot: Instagram/Linkimaster

Marta Linkiewicz schudła, przegrała walkę w FAME MMA i ogłosiła, że przeszła przemianę. Teraz nie będzie już patologią, teraz będzie odpowiedzialną idolką nastolatek.

Marta Linkiewicz nie będzie już Martą Linkiewicz? Picie, sugerowanie, że bierze się narkotyki, opowiadanie o seksie z raperami i pokazywanie piersi na Instagramie, było u niej na porządku dziennym. Pato-celebrytka, której młode ciałko znaczą liczne tatuaże z napisami typu "ssij", postanowiła się zmienić.

Zmieniona Linkiewicz nie pokaże już piersi

Po ostatniej, przegranej walce w Fame MMA, ogłosiła światu, że dalej będzie trenować, bo treningi pokazały jej, że może być kimś innym. Podobno rzuciła alkohol, teraz zdaje się, że rzuca też "szczucie cycem". Właśnie osunęła prawie wszystkie zdjęcia z Instagrama.

Zniknęły gołe pośladki, piersi, wypinanie się i wyuzdane miny. Niemal wszystkie fotki, które zostały (niewielki procent tego, co było tu wcześniej) pokazują całkowicie ubraną influencerkę.

Wyjątkiem są zdjęcia z wakacji w skąpym bikini. Wyjątkiem było też story, w którym golizny było pod dostatkiem, a które zniknęło z jej konta.
Tymczasem fani dopytują: tatuaże też usuniesz? Chyba jednak nie wszyscy wierzą w nagłą zmianę największej pato-celebrytki w Polsce.