18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Fundacja Herosi

Marta Manowska w szpitalu! Błaga o pomoc w związku z nowotworem

16.01.2023  21:24
Marta Manowska w szpitalu
Marta Manowska w szpitalu Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Prezenterka z TVP znana z programów „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości”, Marta Manowska, zamieściła w internecie zdjęcie ze szpitala z prośbą o pomoc.

Marta Manowska to sławna telewizyjna prezenterka pracująca dla TVP. Znana jest z prowadzenia programów „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”. Prowadzi również „The Voice Senior” oraz własny talk-show na antenie TVP Kobieta.

Manowska, poza wspaniałą karierą, ma też miękkie serce – chętnie udziela się w inicjatywach charytatywnych. Działa w Fundacji Herosi, w ramach której pomaga się dzieciom i nastolatkom leczącym się na oddziałach onkologicznych.

Marta Manowska wykorzystuje swoje kanały w mediach społecznościowych, aby nagłośnić zrzutki na leczenie niektórych pacjentów, którzy potrzebują jej pomocy. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 209 tys. osób, podzieliła się historią Oliviera.

Olivier potrzebuje naszej pomocy

Marta Manowska zamieściła na Instagramie zdjęcie ze szpitala. W poście pod fotografią przedstawiła historię Oliviera, który poważnie zachorował i potrzebuje pieniędzy na leczenie. 17-letni chłopak walczy ze złośliwym nowotworem - mięsakiem Ewinga.

Lubię Go za to, że jest ambitny. Uwielbiam za to, jak jest pozytywny. Kocham Jego czarny humor i rozmowy z Nim. Wokół obudowało się na oddziale wspaniałe grono, już chyba mogę tak powiedzieć, przyjaciół. (…) Oliwier chce zostać lekarzem, być Herosem. Ma też inne plany, których nie zdradzę, bo jak to się mówi nie będę spojlerować. Rzućcie okiem na zbiórkę. Możemy Mu pomóc szybko się pozbierać

- napisała Marta Manowska.

To jak, pomożecie? Zbiórkę znajdziecie pod tym linkiem.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także