18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Martyniuk i nowa piosenka. To już hit disco polo [WIDEO]

Redakcja
13.02.2019  14:12
Zenon Martyniuk i Akcent - nowa piosenka „Ja gnam przed siebie”. tekst piosenki napisał Martyniuk, a nowy teledysk kręcono w USA. Przebój jak "Przekorny los"?
Zenon Martyniuk i Akcent - nowa piosenka „Ja gnam przed siebie”. tekst piosenki napisał Martyniuk, a nowy teledysk kręcono w USA. Przebój jak "Przekorny los"? Fot: Youtube.com/AKCENT - Oficjalny

Zenek Martyniuk i Akcent powrócili. Nowa piosenka „Ja gnam przed siebie” podbija internet. Czy będzie to hit disco polo na miarę „Przez twe oczy zielone”? Wszystko wskazuje, że tak. Wkuwacie już na pamięć tekst nowej piosenki na koncerty Martyniuka?

Piosenka „Ja gnam przed siebie” ukazała się na youtube.com 9 lutego. To już przebój. 13 lutego licznik pokazał ponad milion wyświetleń. Sądząc po komentarzach internautów, będzie to hit disco polo niczym „Życie to są chwile”.

 

Akcent i nowy teledysk

Martyniuk to prawdziwa gwiazda disco polo. Nowy teledysk jest więc „na bogato”. Klip nakręcono w rezydencji w Arizonie i wzięła w nim udział modelka Heidi Fahrenbach. Jak podaje interia.pl, luksusowa willa z teledysku jest warta 3 miliony dolarów i wynajęto ją na kilka dni.

Zastosowane liczne ujęcia z drona, pokazujące m.in. amerykańskie krajobrazy. Jeśli chodzi o tekst piosenki, to napisał go sam Zenon Martyniuk. Czy pokazane w klipie nuty w kaktusach mają znaczenie symboliczne?

 

Tekst piosenki „Ja gnam przed siebie”:

Pędzi czas płynie w dal, jak ta rzeka

Życie gna wielki żal, że ucieka

A ty już setny raz na rozdrożu

Pytasz mnie, którą masz drogą biec

Nie chcę nic

Szczęście me chwycę w dłonie

Przecież dziś każdy chce walczyć o nie

Wszystko mam bo mam swą gitarę

Na niej gram i już nie jestem sam

W bezkresną dal, przed siebie gnam

Na chmur spotkanie walizkę marzeń z sobą mam

W kieszeniach wiatr, hula wiatr nie pytam gwiazd

Choć nie wiem sam co mi pisane

Co się wydarzy w życiu mym za kilka lat

Pędzi czas płynie w dal jak ta rzeka 

W oku łza w sercu strach – co cie czeka 

A ty żyj, spełniaj sny i marzenia

Już to wiesz, życie krótkie jest

Zenon Martyniuk i Akcent - Ja gnam przed siebie:

Czytaj także
Przeczytaj więcej