18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Sceny jak z horroru

Marylin Manson oskarżony. Co seksualny potwór zrobił dziecku?

Wojciech Kozicki
31.01.2023  10:20
Marylin Manson oskarżony. Seksualne zbrodnie na 16-latce
Marylin Manson oskarżony. Seksualne zbrodnie na 16-latce Fot: Ax/action press/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Marylin Manson to kiedyś teledyski, koncerty, cover „Sweet Dreams”, a dziś? Seksualne afery, skandale i oskarżenia o molestowanie. Artysta miał podobno dokonać napaści seksualnej na 16-latkę, a później groził zamordowaniem jej rodziny. Poszkodowana po latach domaga się odszkodowania.

Marylin Manson to diabelski pomiot nie tylko na scenie. Zaledwie kilka dni po poinformowaniu o ugodzie z Esme Bianco, oskarżono go o napaść seksualną na 16-latkę. Tabloidy ujawniły, że pewna kobieta (pragnąca pozostać anonimowa) oskarżyła Marylina Mansona o to, że w 1995 roku, gdy była nastolatką, po koncercie w Dallas miał zaprosić ją do swojego autokaru, a tam wykorzystał ją seksualnie Zagroził, że jeśli ujawni cokolwiek o ich spotkaniu, zamorduje ją oraz jej rodzinę. Miał zmuszać ją również do wysyłania mu „zdjęć o wyraźnym charakterze seksualnym”.

Marylin Manson to seksualny potwór? Kolejne oskarżenia

Na tym jednak nie koniec, bo jak napisano w pozwie, Marylin Manson zaprosił również 16-latkę na swój koncert do Nowego Orleanu.

Stał się bardziej agresywny i ponownie wykorzystał ją seksualnie. Całował ją, gryzł jej piersi. Doszło do penetracji i stosunku oralnego – napisano z pozwie.

Kolejny raz spotkali się, gdy dziewczyna miała 19 lat. Uczestniczyła w trasie koncertowej Marylina Mansona, który wykorzystywał ją seksualnie przez 4 tygodnie. Świadkami jej tragedii mieli być członkowie ekipy Mansona, a nawet zmuszał ją do seksu z nimi. Mowa jest o odurzaniu narkotykami, dewiacjach seksualnych oraz upijaniu alkoholem. Co więcej, wytwórnie Marylina Mansona miały być „świadome jego obsesji na punkcie przemocy seksualnej i napaści na tle seksualnym".

Kobiety oskarżają Marylina Mansona

W ostatnich latach Marylin Manson oskarżany jest przez kolejne kobiety o znęcanie i molestowanie. Mroczne informacje ujawniły m.in. jego partnerka Evan Rachel Wood, którą miał kneblować, więzić, bić i wykorzystywać seksualnie. Wśród ofiar artysty znalazła się także znana z "Gry o Tron" Esme Bianco, która finalnie podpisała z Mansonem ugodę.

Czytaj także