18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Halinka, trzymaj się!

Kipiel-Sztuka chora! "Operacja, wózek inwalidzki"

Wojciech Kozicki
15.05.2023  18:54
Marzena Kipiel-Sztuka chora! "Operacja, wózek inwalidzki"
Marzena Kipiel-Sztuka chora! "Operacja, wózek inwalidzki" Fot: TRICOLORS/East News

Serial „Świat według Kiepskich” zakończony, zostały tylko odcinki online. Teraz aktorzy muszą zmierzyć się z kiepską sytuacją w życiu prywatnym. Marzena Kipiel-Sztuka (Halina Kiepska) przeżywa finansowy i zdrowotny dramat. Czeka ją operacja biodra i wózek inwalidzki?

Serial „Świat według Kiepskich” zakończony, a ostatni odcinek oburzył widzów. Co dalej z aktorami z serialu Polsatu? Andrzej Grabowski (Ferdek Kiepski) radzi sobie świetnie, a tymczasem Marzena Kipiel Sztuka niedawno miała problemy finansowe i zdrowotne… a teraz grozi jej operacja i wózek inwalidzki!

Marzena Kipiel-Sztuka bez zdrowia i pieniędzy? Kiepskie informacje

Gwiazda „Kiepskich” w „Twoim Imperium” przyznała niedawno, że jej oszczędności się kończą i musiała wziąć kredyt na opłacenie rachunków. Dosłownie może mieć problem, by stanąć na nogi... bo ma chore biodro!

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę 

 - wyznała Marzena Kipiel-Sztuka (Twoje Imperium)

Niestety, to nie koniec dramatu Kipiel-Sztuki. Pojawiły się też poważne problemy ze zdrowiem i z trudem się porusza. Obawia się, że może skończyć na wózku inwalidzkim. Jak pisze Pudelek, aktorka z „Kiepskich” musi zdecydować się na wymianę stawu biodrowego, ale nie jest ubezpieczona, więc nie może liczyć na zabiegi na NFZ. Prywatna operacja stawu biodrowego przekracza jej możliwości finansowe.

Człapię po schodach, niemiłosiernie szuram nogami i zażywam silne środki przeciwbólowe. Nie mogę spać, nie mam apetytu, trudno mi się na czymkolwiek skupić. Jak tak dalej pójdzie, wyląduję na wózku inwalidzkim. Żyję skromnie i nie jestem ubezpieczona, a na prywatny zabieg mnie nie stać. Poza tym, gdybym trafiła do szpitala, ktoś musiałby się zaopiekować moim mopsem, posprzątać mieszkanie, pozałatwiać za mnie parę urzędowych spraw – wyznała Kipiel-Sztuka. (Twoje Imperium).

Marzena Kipiel-Sztuka ma nadzieję, że po zakończeniu serialu „Świat według Kiepskich” uda jej się dostać jakąś rolę i zarobić pieniądze. Trzymamy kciuki i życzymy zdrowia!

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

logo Tu się dzieje