18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mizianie na śniadanie [WIDEO]

Masaż piersi w TVP. Krzan rozbudzała sobie "pałac jajników"

Wojciech Kozicki
31.03.2021  17:39
Dzięki dotacjom dla TVP, Iza Krzan ma rano zadowolone piersi
Dzięki dotacjom dla TVP, Iza Krzan ma rano zadowolone piersi Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Izabella Krzan robi zawrotną karierę. Jeszcze niedawno odsłaniała litery w Kole Fortuny, a teraz masuje sobie piersi i stymuluje jajniki w „Pytaniu na śniadanie”. Jeśli chcecie dowiedzieć się czym jest „pałac jajników” i dlaczego sutki są jak anteny, wystarczy wstać rano i oglądać TVP. Tak, na to idą nasze pieniądze.

Wiecie na co TVP dostaje miliardy od PiS (czyli wasze pieniądze)? Na poranny masaż piersi i jajników. „Pytanie na śniadanie” zaskoczyło Polaków, prezentując masaż intymnych części ciała do porannej kawy. Izabella Krzan oraz Katarzyna Anna Mołas zaprezentowały masaż mający zapobiegać nowotworom i działać jak alternatywna antykoncepcja.

Masaż piersi jako antykoncepcja? Krzan mizia się w TVP

Katarzyna Anna Mołas określa się jako „seksuologiczna terapeutka ciała”. W programie "Pytanie na śniadanie" zaprezentowała masaż piersi mający chronić przed nowotworami. Wytłumaczyła też, gdzie kobieta ma tzw. „pałac jajników” i jak go stymulować, by być zdrową.

Jajniki jak nie są zaspokojone, to są złośliwe, marudne. O jajniki trzeba dbać – zalecała Mołas, rozkręcając swoją "elektrownię”.

Zaprosiła Izabellę Krzan do wspólnego masażu intymnych części ciała. Wielu widzów po tym widoku miało już taki skok ciśnienia, że poranna kawa nie była potrzebna…

Przy okazji urodziwa Izabella dowiedziała się, że jej sutki są „kobiecymi antenami”.

Masaż piersi dla mnie to jest must do. Wszystko jest połączone z naszymi piersiami: nasze libido, nasze bóle głowy, nadciśnienie, problemy z tarczycą. Cały system błędny i nerwowy rozlewa się w naszych piersiach. Według medycyny chińskiej, podczas masażu nie powinno wykonywać się więcej 360 obrotów. Robiąc ich aż tyle, tak naprawdę możesz doprowadzić do tego, że już nie będziesz mieć menstruacji. To też był sposób na antykoncepcję naturalną. Część dziewczyn w Polsce takie metody nadal stosuje – wyjaśniła Mołas. (Pomponik)

Czy rzeczywiście masaż piersi i jajników zapobiega nowotworom? Ginekolog dr Maciej Jędrzejko w rozmowie z WP Kobieta nazwał takie praktyki „szamaństwem”.

Głaskanie skóry wokół piersi jako metoda leczenia i zapobiegania rakowi piersi i jajnika? To skandaliczny przekaz, który nie ma nic wspólnego z medycyną i niesie ze sobą zagrożenie zaniedbania bardzo poważnych i trudnych do leczenia chorób onkologicznych. To nie fizjoterapia, to zwykłe szamaństwo. Pani terapeutka oraz wydawca programu powinni wziąć odpowiedzialność za wprowadzanie widzów w błąd. Podać im numer telefonu do swojego prawnika, na wypadek gdyby któraś kobieta uznała jej słowa za prawdziwe, a później zaszła w nieplanowaną ciążę – twierdzi Jędrzejko. (WP Kobieta) 

Masaż piersi i stymulacja jajników w TVP [WIDEO]

Czytaj także