18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Taka słabość człowieka"

Murański popełnił samobójstwo? Gwiazda szokuje

15.02.2023  17:48
Śmierć Mateusza Murańskiego. Gwiazda mówi o samobójstwie i imprezie
Śmierć Mateusza Murańskiego. Gwiazda mówi o samobójstwie i imprezie Fot: Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Jak umarł Mateusz Murański? Chociaż przyczyna śmierci Murańskiego została ujawniona, to gwiazda Hotelu Paradise wspomniała o strasznych pogłoskach. Marietta mówi nieoficjalnie o imprezie samobójstwie.

Śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła Polską. Młody aktor i sportowiec zmarł w wieku 29 lat, a przyczyna śmierci została oficjalnie potwierdzona. W sprawie tragedii w rodzinie Murańskich głos zabrała Marietta z Hotelu Paradise w rozmowie z Jastrząb Post. Początkowo uważała, że wiadomość o śmierci Murańskiego to fake news, bo tak makabryczne żarty pojawiały się już w internecie.

Śmierć Murańskiego to samobójstwo? Marietta szokuje

Marietta powiedziała, że najpierw dowiedziała się, iż Mateusz Murański umarł w domu. Z tego co wiem, to umarł w domu podczas imprezy – powiedziała celebrytka, ale zaznaczyła, że nie ma na to dowodów.

Słyszała pogłoski, że Mateusz Murański mógł popełnić samobójstwo. Dodała jednak, że pewności nie ma, bo nie znała osobiście Murańskiego.

Jeżeli było to samobójstwo, o czym słyszałam, ale nie wiem, czy tak jest, to jest to przykre, bo to jest taka słabość człowieka. Pokazuje, co hejt, nagonka robi z ludźmi, nawet którzy pokazują się jako bardzo silnie. Zawsze jest to przykre, gdy umiera człowiek, szczególnie tak młody – powiedziała Marietta. (Jastrząb Post)

Wypowiedź gwiazdy programu Hotel Paradise wywołała takie zamieszanie, że skomentowała ją prokuratura w Gdańsku. Nie potwierdziła teorii głoszonych przez celebrytkę.

Kim był Mateusz Murański?

Mateusz Murański zyskał popularność podczas freak fightów, m.in. dla High Laauge i Fame MMA. Był absolwentem Szkoły Aktorstwa i Musicalu we Wrocławiu. Wystąpił w serialach: "Na sygnale", "Echo serca", "Ojciec Mateusz" i "Lombard. Życie pod zastaw", w którym wcielił się w rolę Adriana "Adka" Barskiego. Zagrał w nominowanym do Oscara filmie Jerzego Skolimowskiego "IO".

Przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego

Jako przyczyna śmierci została podana ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Mateusza Murańskiego podano Nie stwierdzono udziału osób trzecich, co "Faktowi" potwierdziła prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 

Marietta o śmierci Mateusza Murańskiego [WIDEO]

logo Tu się dzieje