Czas żału

Mateusz z FitLovers płacze na Insta. Uszkodził kobiecie kręgosłup

11.06.2019  16:30
Mateusz z FitLovers płacze na Insta. Uszkodził kobiecie kręgosłup
Mateusz z FitLovers płacze na Insta. Uszkodził kobiecie kręgosłup Fot: Instagram/@Fit.Lovers

Mateusz z FitLovers na gali See Bloggers 2019 zrobił najbardziej niefortunne salto w swoim życiu. Spadł ze sceny i uderzył kobietę. Teraz żałuje tego na Instagramie.

Chwile grozy miały miejsce podczas gali See Bloggers 2019. Mateusz z FitLovers zrobił salto, które tym razem nie do końca mu wyszło. Skończyło się to tragicznie. 

Chwile grozy przez salto

Mateusz spadł ze sceny i wpadł prosto na siedzącą w jednym z pierwszych rzędów kobietę. Uderzył ją dość mocno i widoczne było, że ta obolała trzyma się za szyję. Chociaż na początku wydawało się, że nic takiego się nie stało - prawda okazała się gorzka. 

Całą sprawę mocno nagłośnił inny trener z Instagrama - Qczaj. Zamieścił on nagranie upadającego Mateusza i podpisał je z przekąsem: "trochę pokory". Niestety, kobieta na którą sportsmen upadł ma uszkodzony kręgosłup w odcinku szyjnym. 

Mateusz zrobił salto, lądując na świeżo upieczonej mamie i jej mężu. Portale piszą, że Mateuszowi strzelił łokieć… Owa pani, o której mówimy, ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym! Nic się nie stało? Jednak się stało! W takich momentach jak ten, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się robi. Powiedziałem o tym, bo jestem zły i wkurzony. Rozmawiałem dziś z mężem tej pani, która ma uszkodzony dysk. Nikt się nie skontaktował z państwem. Fitloversi mówią, że się nic się nie stało, a internet ma bekę - relacjonował sprawę Qczaj. 

To prawdopodobnie te słowa skłoniły Mateusza do reakcji. Postanowił on pokazać swoim fanom, jak bardzo żałuje tego, co się wydarzyło. Zamieścił na swoim InstaStories poruszające nagrania, na których płacze i mówi o tym, jak bardzo jest mu przykro z tego powodu. 

Niby wszystko miało być ok, rozmawiałem z tą Panią kilkukrotnie, rozmawiałem z jej mężem i zapewniali, że jest ok i czuje się dobrze. Jakby z tą myślą idąc, staraliśmy się odnieść do tej sytuacji, bo wiecie my zawsze myślimy pozytywnie i zakładamy te dobre scenariusze. Ale sytuacja trochę się zmieniła i kilka godzin temu dostaliśmy informację, że jednak stan tej Pani nie jest jednak taki, jak mógł się wcześniej wydawać. Jestem załamany tą sytuacją, nie wiem, co ma zrobić, żałuję tego salta z każdą sekundą - mówił Mateusz ze łzami w oczach.

Najbardziej współczujemy Pani uszkodzonego kręgosłupa. Mamy nadzieję, że wszystko skończy się dobrze. 

Przeczytaj więcej
Komentarze