18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Odzyskała twarz po seksie z raperami

Szoking przemiana Linkiewicz! "Biczysko robione"

08.10.2021  08:20
Linkiewicz ma nową twarz. Musi się nią nacieszyć bo zaraz walka na Fame MMA 12
Linkiewicz ma nową twarz. Musi się nią nacieszyć bo zaraz walka na Fame MMA 12 Fot: DOBUSZYNSKI/Polska Press/East News, Instagram/linkimaster

Marta Linkiewicz to kariera zapoczątkowana bliską znajomością z członkami zespołu Rae Sremmurd. Jednak czasy wulgarnej i wyuzdanej Linkimaster się skończyły niczym demokracja w Polsce. Od niedawna prezentuje swoje nowe oblicze. Co za metamorfoza! Dziewczyna ekscesu zamienia się w kobietę sukcesu!

Marta Linkiewicz to postać stosunkowo znana w środowisku czarnoskórych raperów. Alkohol, seks, narkotyki, seks, seks… to już przeszłość! Wzięła się ostro za treningi na FAME MMA, kupiła mieszkanie i chce być piękna. Właśnie odwiedziła salon piękności i pochwaliła się efektami przemiany na Instagramie. Jedyne co możemy powiedzieć to… o rety, fiu fiu!

Przemiana Linkiewicz. Czy jest piękna jak milion dolarów?

Nowa fryzura, piękny makijaż, powiększone usta. Takiej Linkiewicz jeszcze nie widzieliśmy, ale... chcemy patrzeć! Zdajemy sobie jednak sprawę, że jest to wpatrywanie się w zabójczego drapieżnika. Piękne są oczy tygrysa, ale nie wolno zapominać o jego pazurach.

Biczysko będzie robione – zapowiedziała Linkimaster przed metamorfozą.

Linkiewicz na Fame MMA 12. Z kim walka?

Czy ta piękna buźka zostanie jednak lada moment „przemeblowana”? Przypominamy, że Linkiewicz potwierdziła swoją walkę na Fame MMA 12. Jej rywalką będzie influencerka „Way of Blonde”. Niestety, na razie Linkimaster ujawniła, że ma skręcony staw i musi zrobić tygodniową przerwę w treningach. Trzymamy kciuki, by nie wypadła z formy i nie wróciła do hulaszczego trybu życia.

 Oczywiście, że przyjmuję to wyzwanie. Karolina jest dla mnie w tej chwili największym wyzwaniem. Jestem mocno... podniecona tą walką – wyznała niedawno Linkiewicz.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Odzyskała twarz po seksie z raperami
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Odzyskała twarz po seksie z raperami Fot: Instagram/Linkimaster
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Gdzie się podziała ta dziewczyna z autokaru?
Beauty metamorfoza Marty Linkiewicz. Gdzie się podziała ta dziewczyna z autokaru? Fot: Instagram/linkimaster
Ale przemiana Linkiewicz! Była dziewczyną ekscesu, jest kobietą sukcesu
Ale przemiana Linkiewicz! Była dziewczyną ekscesu, jest kobietą sukcesu Fot: Instagram/linkimaster

logo Tu się dzieje