Co za kształty!

Metamorfoza Ani ze Ślubu od pierwszego wejrzenia powala. Co za figura!

19.06.2019  07:54
Metamorfoza Ani ze Ślubu od pierwszego wejrzenia powala. Co za figura!
Metamorfoza Ani ze Ślubu od pierwszego wejrzenia powala. Co za figura! Fot: Instagram/@aniawrobel

Ania ze Ślubu od pierwszego wejrzenia była uznawana za jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek programu. Jeśli na coś mogła się skarżyć, to na delikatną nadwagę. Teraz jednak przeszła zdumiewającą metamorfozę.

Ania z programu Ślub od pierwszego wejrzenia głęboko zapadła widzom programu w serca. Sympatyczna blondynka wzięła ślub z niejakim Grzegorzem, w którym z miejsca się zakochała.

Na początku wszystko wskazywało na to, że para stworzy szczęśliwy i trwały związek. Niestety, Grzegorz nie okazał się być równie uczciwy i zakochany co jego żona. Szybko zwrócił uwagę na inne kobiety i małżeństwo ostatecznie się rozpadło.

Zajmująca się zawodowo cukiernictwem Ania została sama, ale na osłodę miała już przy sobie całkiem pokaźne grono fanów. Najwyraźniej to oni dodali jej skrzydeł, bowiem dziewczyna przeszła zaskakującą metamorfozę.

Całkiem puszysta do tej pory Ania, wygląda teraz jak zupełnie inna osoba. Schudła aż 9 kg i efektami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie. 

Ania z programu Ślub od pierwszego wejrzenia teraz

Ania przed metamorfozą

Dziewczyna zdradziła również, w jaki sposób doszła do tak oszałamiających efektów.

Nie ma tu mowy o głodówkach. Od kilku miesięcy jem o wiele więcej, zdrowiej i smaczniej. I w końcu zaczęłam gotować, a przepisy są bardzo proste - pisała o swojej diecie - opowiadała Ania.

Wygląda również na to, że po ciężkich przeprawach w programie, dziewczyna znalazła w końcu nową i tym razem prawdziwą miłość. Po Grzesiu słuch zaginął.

Gratulujemy!

Przeczytaj więcej
Komentarze