"Życie już musi się kończyć"

Gwiazda polskiego Top Model umiera? Szokujący post

13.06.2019  11:26
Michał Baryza z Top Model  i szok na Instagramie -  co się z nim dzieje?
Michał Baryza z Top Model i szok na Instagramie - co się z nim dzieje? Fot: Instagram

Michał Baryza nie zwyciężył w „Top model”. Czwarta edycja została wygrana przez Osuenhe Ugonoh, ale i tak Michał może się pochwalić, że był pierwszym mężczyzną w finale programu w Polsce. Dlaczego jego kariera zamarła? Okazuje się, że sytuacja może być dramatyczna…

Michał Baryza dzięki programowi „Top model” stał się popularny. Wydawałoby się, że będzie to gwiazda mediów i przyszły celebryta, ale Baryza nagle zniknął, kariera w modelingu najwyraźniej nie wypaliła tak jak planował. Co się tak naprawdę z nim dzieje? Dał fanom powód do niepokoju.

Baryza na Instagramie

Na jego Instagramie pojawił się dramatyczny post. Baryza napisał coś, co jego niejednemu wielbicielowi pewnie zmroziło krew w żyłach. Niektórzy podejrzewają, że może być śmiertelnie chory lub mieć depresję. Niestety, nie opublikował żadnych wyjaśnień i pozostają nam jedynie domysły.

Próbuję myśleć inaczej. Nie potrafię. Próbuję wierzyć, jest mi trudno. Życie moje dopiero się zaczynało, a już musi się kończyć. Przepraszam, że mnie tutaj nie ma – wyznał Baryza na swoim Instagramie.

Przeczytaj więcej
Komentarze