18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Domaga się przeprosin

Michał Piróg odpowiada Godek: "Nie jestem pedofilem"

23.05.2019  11:33
Michał Piróg odpowiada Godek: "Nie jestem pedofilem"
Michał Piróg odpowiada Godek: "Nie jestem pedofilem" Fot: TOMASZ URBANEK/Dzien Dobry TVN/East News

Michał Piróg od lat otwarcie przyznaje się do swojej orientacji seksualnej. Teraz postanowił odnieść się do oburzających słów Kai Godek, jakoby każdy gej był jednocześnie pedofilem. Znany tancerz i prezenter żąda przeprosin.

Kaja Godek ostatnio przesadziła i to stanowczo. Mając w poważaniu osiągnięcia nauki i stwierdzone przez naukowców fakty stwierdziła, że tak naprawdę każdy homoseksualny mężczyzna jest pedofilem, a geje chcą adoptować dzieci po to, by je gwałcić i molestować seksualnie. Jej słowa oburzyły wszystkich, a przede wszystkim środowiska LGBT+.

Michał Piróg domaga się przeprosin

Jednym z oburzonych słowami Godek jest Michał Piróg. Tancerz i prezenter nie ukrywa swojej orientacji seksualnej. Wyjątkowo zabolały go te stwierdzenia, gdyż z pedofilią nie ma i nie miał nigdy nic wspólnego. Od polityk żąda przeprosin - całkiem z resztą słusznie.

Przypominamy, co właściwie m.in. powiedziała znana działaczka pro life.

Jeśli już dochodzi do homo adopcji, badania i przykłady pokazują, że jest to siedlisko patologii. Trzeba środowisko gejów i lesbijek odsunąć od dzieci (...) Teraz geje mówią, że chcą adoptować dzieci. Dlaczego chcą adoptować dzieci? Bo chcą je molestować i gwałcić, takie są fakty– twierdziła pewna siebie Kaja Godek.

Michał Piróg nie krył zdenerwowania i błyskawicznie zareagował na swoim Facebooku.

Proszę i czekam na przeprosiny. Nie jestem pedofilem, droga Pani. Zapewne tak jak Pani nie jest eskortą puszczającą się za prezenty i wystawne życie. Przecież są takie kobiety. Wyjątki nie stanowią reguły. Pedofilia nie ma seksualności. A opieranie się na danych grupach typu księża (sami mężczyźni) to jak stwierdzenie, że górnik jest niepłodny, bo nie bywa w ciąży - napisał oburzony Michał Piróg.

Większość obserwujących społecznościowy profil tancerza momentalnie go poparła. Niektórzy internauci przytomnie zauważyli, że najgorsze jest to, iż znajdzie się grupa osób, która w słowa Kai Godek uwierzy. Wpis Piróga skomentował polityk będący po zupełnie innej stronie barykady względem poglądów Godek - Robert Biedroń. On również ocenił ją bardzo krytycznie.

K. Godek oderwała się od rzeczywistości... - stwierdził

Myślicie, że pani Kaja kogokolwiek faktycznie przeprosi?

Czytaj także
Przeczytaj więcej