18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolorowy ptak!

Szpak nago! Jego ciało wręcz śpiewa "jeeesteś bohatereeem!"

07.12.2022  22:11
Michał Szpak nago. Rozbierana sesja w Paryżu na Instagramie
Michał Szpak nago. Rozbierana sesja w Paryżu na Instagramie Fot: Piotr Matusewicz/East News

Michał Szpak na urodziny sprawił seksowny prezent sobie… i swoim fanom! Pieśniarz z „X-Factor” w Paryżu zapozował nago. Czy śniła wam się kiedyś rozbierana sesja Michała Szpaka? Dobra, dobra, przecież wiemy…

Michał Szpak, który czasem śpiewa, aktualnie w swoim repertuarze ma głównie kontrowersyjne wypowiedzi i stylizacje. Nieco przygasła gwiazda „X-Factor” świętowała swoje 32. urodziny w Paryżu. Z tej okazji Michał pokazał się w stroju Ewy.

Michał Szpak nago. Przegiął pałę?

Na seksownym zdjęciu pozuje jedynie w skarpetkach. Prawie erotyczne zdjęcie cyknął sobie hotelu Soho House Paris. Tym razem przynajmniej nie martwił się o stylizację, bo przecież żadnej na sobie nie miał.

Świńtuszki, wiemy o czym myślicie! Michał „kluczowe miejsce” zakrył pomarańczowym balonikiem. Rączki na kołdrę, nie tym razem!

Cóż Paryż jako urodzinowy prezent… why not !! Tętni to miasto, każda jego tkanka i dzielnica Coś jest co nie pozwala na zapomnienie Dziękuje za prezent – napisał Szpak na Instagramie.

Czytaj także