już go stać?

Bankrut Wiśniewski chwali się furą za 1,5 miliona. Szlachta się bawi

03.09.2019  19:18
Bankrut Wiśniewski chwali się furą za 1,5 miliona. Szlachta się bawi
Bankrut Wiśniewski chwali się furą za 1,5 miliona. Szlachta się bawi Fot: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski jeszcze niedawno twierdził, że jest bankrutem i stracił cały dorobek życia. Nie minęło wiele czasu, a już lubujący się w luksusach gwiazdor pokazał furę za 1,5 miliona złotych.

Hazard, alkohol, hulaszcze życie - Michał Wiśniewski nigdy nie stronił od rozrywek, a później też ryzykownych i nietrafionych inwestycji. Wszystko to doprowadziło wokalistę do krawędzi.

Nie dość, że uzależnił się od gier, miał problem z używkami, to jeszcze kilka miesięcy temu Wiśnia ogłosił, że jest bankrutem. Później rozstał się z żoną, a teraz chyba staje na nogi. Na Tinderze wyrwał nową dziewczynę (jeszcze zanim dostał rozwód), szybko postanowił z nią zamieszkać, odbił się od finansowego dna i już chwali się luksusowym autem.

Wiśnia się wozi

Na Instagramie czerwonowłosego gwiazdora pojawił się krótki filmik z luksusowym rolls-royce'em Ghost w roli głównej. Nie jest to byle jakie auto, wygląda też pięknie. Wnętrze obite skórą i drewnem robi wrażenie nie mniejsze, niż cena. A ta zwala z nóg - opiewa na aż za 1,5 mln złotych!

Nagranie, opatrzone zostało przez skromniutkiego Wiśniewskiego jakże skromniutkim komentarzem: "tak się bawi szlachta". Zazdrościcie?

Przeczytaj więcej
Komentarze