18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolejny kryzys

Wiśnia grozi Dominice Tajner. Jest wściekły na (prawie) ex-żonę

25.04.2019  22:16
Michał Wiśniewski grozi Dominice Tajner
Michał Wiśniewski grozi Dominice Tajner Fot: East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód, ale nikt nie wie dlaczego. Teraz czerwonowłosy gwiazdor grozi partnerce, że wyjawi całą prawdę o ich związku.

Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód, a jego zaskoczona żona poskarżyła się na to na Facebooku. Okazało się, że Dominika Tajner nie miała pojęcia, że z ich związkiem coś jest nie tak, tym bardziej, że zaledwie kilka dni wcześniej wspólnie zapewniali fanów o braku kryzysu.

Wiśnia stara się rozstania nie komentować, zamiast tego skupia się na wyjściu z długów i zarabianiu pieniędzy - ostatnio spróbował nawet sił jako aktor. W międzyczasie szuka też nowej dziewczyny, a do tego celu założył sobie konto na Tinderze.

Wiśniewski wściekły na Tajner

Tymczasem Dominika ani myśli milczeć i co chwila komentuje rozstanie z czerwonowłosym mężem. To bardzo nie podoba się Michałowi, który w końcu tak się tym wszystkim oburzył, że zaczął jej grozić.

Jak donosi "Na żywo" Michał Wiśniewski miał poważne powody by rozwieść się z Dominiką Tajner. Jakie? Tego możemy się wkrótce dowiedzieć, bo gwiazdor przestrzega swoją ex, że jeśli nie przestanie rozstania komentować, to o wszystkim opowie. A wtedy to jej mina zrzednie.

Niewykluczone, że Michał niebawem przerwie swoje milczenie, bo coraz bardziej drażni go to, co w mediach opowiada Dominika. Zagroził jej, że jeżeli nie zaprzestanie nagonki na niego, on opowie mediom ze szczegółami dlaczego się z nią rozwodzi, a powody są naprawdę zaskakujące i szokujące - czytamy.

Czyżby początkowe plotki o zdradzie Dominiki były prawdziwe? A może wydarzyło się w ich życiu coś jeszcze innego? I czy faktycznie kobieta ma powody do obaw?

logo Tu się dzieje