GWIAZDOR BANKRUTEM

Michał Wiśniewski goły i niewesoły! Przehulał wszystko

28.03.2019  14:39
Michał Wiśniewski jest bankrutem
Michał Wiśniewski jest bankrutem Fot: Michał Wiśniewski/Facebook

Rozwód z Dominiką Tajner to nie jedyny dziś problem Michała Wiśniewskiego. Dopiero co stracił dom i wylądował na bruku. Teraz okazuje się, że nie ma już nic.

Utrata domu, rozwód, a teraz jeszcze to! Michał Wiśniewski znów jest na celowniku i pierwszych stronach gazet. Nie ma jednak z czego się cieszyć, bo gwiazdor znalazł się w bardzo niekorzystnej sytuacji.

Wiśniewski stracił już wszystko

Michał Wiśniewski to niekwestionowany gwiazdor. Zdawać by się wiec mogło, że opływa w bogactwa. Niestety, nic z tego. Pan czerwonowłosy jest bankrutem. A wszystko przez ryzykowne i zdecydowanie nieudane inwestycje. Nie było go stać na doradcę?

Jak donosi "Fakt", Wiśniewski przez lata włożył masę pieniędzy między innymi w apartamenty - na przykład ten na wyspie Phuket. Były też prywatne samoloty, rezydencja w Łazach i samochody, których miłośnicy motoryzacji mogliby mu jedynie pozazdrościć.

Wiśnia inwestował też w "małe" rzeczy, niestety, również bez powodzenia. Kupił dwa mieszkania w Warszawie, "luksusowe" prezenty dla żony (wtedy, w 2002 roku była nią Mandaryna), za które płacił... kredytem. Najpierw wziął ogromną pożyczkę we frankach szwajcarskich, opiewającą na kwotę 325 tysięcy franków. Kilka lat później zapożyczył się w SKOK-u . Tłumaczył, że pieniędzy potrzebuje na remont i wziął na niego 2,8 mln złotych.

Szybko okazało się, że gwiazdorowi brakuje pieniędzy. Nie spłacał kredytów, nie płacił nawet rachunków! Mieszkania przejął komornik, a pieniądze z licytacji przeznaczone zostały na spłatę CZĘŚCI zobowiązań.

Michał Wiśniewski się rozwodzi. Wylądował na bruku

W ostatnich tygodniach sporo mówi się o kryzysie w życiu Michała Wiśniewskiego. Gwiazdor złożył (kolejny) pozew o rozwód. Tym razem rozstaje się z Dominiką Tajner, która niedługo po ogłoszeniu tej informacji, wyprowadziła się z ich wspólnego domu.

Okazuje się jednak, że wiele nie straciła, a i Wiśniewski długo tam nie pomieszkał. Dom stracił. Czy pocieszy go nowa dziewczyna?

Przeczytaj więcej
Komentarze