Zmienił status na Facebooku

Wiśnia nie próżnuje. Wyrwał nową dziewczynę na Tinderze

20.07.2019  16:04
Wiśnia nie próżnuje. Wyrwał nową dziewczynę na Tinderze
Wiśnia nie próżnuje. Wyrwał nową dziewczynę na Tinderze Fot: Instagram/Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski to wybitnie kochliwy gwiazdor. Na koncie ma cztery żony i właśnie szykuje się na piątą. Chociaż z ostatnią jeszcze się nie rozwiódł.

Gdyby Michał Wiśniewski chciał naprawić związek z Dominiką Tajner i wedle ślubnej przysięgi trwać z nią w zdrowiu i chorobie do końca życia, w czerwcu obchodziliby siódmą rocznicę ślubu. Ale nie chce. W marcu złożył pozew o rozwód, później nagrał płaczliwą piosenkę o jedynej kobiecie, którą kochał naprawdę i tym, jak mu żal i ciężko, w międzyczasie flirtował w internecie, a teraz już biegnie do nowej, kolejnej wielkiej miłości.

Tak, Michał Wiśniewski nie próżnuje. Jego poszukiwania dziewczyny na Tinderze się powiodły. Kontrowersyjny, czerwonowłosy piosenkarz-skandalista, znalazł sobie przez apkę nową miłość. I już zdążył się porządnie zaangażować.

Wiśnia "w związku"

Wiśnia tak bardzo chciał obwieścić światu, że jest zakochany i szczęśliwy, że już zmienił status na Facebooku na "w związku". Mimo że nie dostał jeszcze rozwodu. Ten z kolei chce podobno przyspieszyć.

Do czego tak bardzo mu się spieszy? Michał i tajemnicza Paulina już podobno mieszkają razem! Kobieta miała wprowadzić się do niego na początku lipca. Nie sama - z wesołą gromadką dzieci.
Tych ma czworo. I jej życie osobiste mocno podobne jest do życia Michała. Oboje mają dzieci i oboje są po rozwodach. Ona po dwóch, on za chwilę zaliczy czwarty.

Nowa miłość Wiśni

Paulina jest pierwszą partnerką Wiśni, której nic nie łączy z show-biznesem i sceną muzyczną. Po kilku partnerkach-wokalistkach, tancerce i menadżerce Ich Troje, przyszedł czas na kogoś spoza branży. Pani pracuje jako manager operacyjny w firmie The Designer Group - podaje wp.pl.

Jeśli związek przetrwa pierwsze, romantyczne uniesienia, para może stworzyć ciekawą, patchworkową rodzinkę. Razem będą mieć na koncie aż sześcioro byłych żon i mężów i ośmioro dzieci. Cóż to będzie za wesoła gromadka!

Przeczytaj więcej
Komentarze