18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kryzys w małżeństwie gwiazd

Michał Wiśniewski bierze rozwód. Dopiero zapewniał, że zdrada to plotki

13.03.2019  12:21
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner biorą rozwód Fot: Bartosz Krupa/East News

Dominika Tajner-Wiśniewska poinformowała na Facebooku, że jej mąż Michał Wiśniewski złożył pozew o rozwód. Kilka dni wcześniej oboje dementowali plotki o kryzysie w ich związku.

Michał Wiśniewski nie ma szczęścia do związków. Gwiazdor, lider Ich Troje, miał już w swoim życiu cztery żony i właśnie złożył pozew o czwarty rozwód.

(Nie)szczęśliwymi wybrankami piosenkarza były Magda Femme, Marta Mandarynkiewicz "Mandaryna", Anna Świątczak i Dominika Tajner. Ta ostatnia poinformowała właśnie fanów, że się rozstają.

Tajemniczy wpis małżonki Wiśniewskiego pojawił się na Facebooku i szybko z niego zniknął. Później menadżerka Ich Troje i żona czerwonowłosego gwiazdora informację potwierdziła w rozmowie z Wirtualną Polską.

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Nie spodziewałam się, że tak to się skończy. To jest dla mnie bardzo trudna sytuacja. Dla każdej znanej osoby zresztą jest to podwójnie trudne - powiedziała.
Zobacz także

Wiśniewscy się rozwodzą? Kilka dni wcześniej komentowali kryzys w związku

Co ciekawe, zaledwie kilka dni wcześniej na Facebooku Michała Wiśniewskiego pojawił się film, w którym gwiazdor wraz z małżonką dementowali plotki o kryzysie w ich związku.

Mówili między innymi o domniemanym romansie Dominiki z partnerem z "Tańca z Gwiazdami".

Chciałam wszystkich zasmucić. Nie ma romansu ani z Wojtkiem, ani z Jackiem - powiedziała Tajner-Wiśniewska - powiedziała Tajner-Wiśniewska.

Na pytanie męża, "sypiasz z nim?" oboje wybuchnęli śmiechem.

Zobacz także

logo Tu się dzieje