18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Znajomi zdradzają szczegóły

Michał Wiśniewski ma nową dziewczynę? To przez nią się rozwodzi?

18.03.2019  17:43
Michał Wiśniewski rozwodzi się. Powodem ma byc nowa dziewczyna
Michał Wiśniewski rozwodzi się. Powodem ma byc nowa dziewczyna Fot: PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska rozwodzą się - to już oficjalne. Znajomi pary zdradzają, co może być powodem rozstania. Gwiazdor miał zbliżyć się do innej kobiety.

Od dawna plotkowano, że w małżeństwie Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej nie jest dobrze. Spekulowano między innymi, że to wina Dominiki, która wdała się w romans ze swym partnerem z "Tańca z Gwiazdami". Menadżerka "Ich Troje"  stanowczo zaprzeczyła jednak tym doniesieniom.

Wojtek ma cudowną dziewczynę. Chciałam coś powiedzieć, ale nie powiem tego. Nie, nie ma żadnych romansów. Ani z Wojtkiem, ani z Jackiem - mówiła Party.pl.

Co ciekawe, niecałe dwa tygodnie temu Wiśniewski i Tajner dementowali informacje o kryzysie w ich związku. Chwilę później Dominika ogłosiła na Facebooku, że Michał złożył pozew rozwodowy.

Zobacz także

Rozwód Tajner i Wiśniewskiego. Wokalista zakochał się w innej?

Co było powodem rozstania? Tego oficjalnie nie wiadomo. Michał Wiśniewski nie zamierza komentować sprawy. Dominika Tajner zapewnia jedynie, że nie nie zdradzała męża.

A jednak. W sprawie pojawił się całkiem nowy, gorący watek. Okazuje się, że romans mógł się wydarzyć, ale po drugiej stronie. Znajomi pary donoszą, że Michał Wiśniewski zbliżył się do innej kobiety.

Jak podaje magazyn "Flesz", nową wybranką serca Wiśniewskiego ma być wokalistka "Ich Troje" - Agata Buczkowska. 20-letnia piosenkarka miała zawrócić w głowie Michałowi tak bardzo, że ten zdecydował się na rozwód. Jak się jednak okazuje, już wcześniej w jego małżeństwie nie układało się najlepiej.

Tam zawsze były tarcia, a poza tym oboje byli o siebie bardzo zazdrośni. Najostrzej kłócili się, kiedy ona była menedżerem Michała i pracowali razem. Dlatego postanowili rozdzielić swoje drogi zawodowe - donoszą znajomi pary magazynowi "Flesz".

Michał Wiśniewski był już żonaty z czterema kobietami. Jego pierwszą wybranką była wokalistka "Ich Troje" Magda Femme, drugą Marta "Mandaryna" Mandarynkiewicz, trzecią, ponownie wokalistka "Ich Troje" - Anna Świątczak. Z Dominiką Tajner są małżeństwem od 2012 roku. Czy to już pora na kolejną "życiową" partnerkę?

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

logo Tu się dzieje