18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Takiego go nie znacie!

Michał Wiśniewski w DAMSKIM MAKIJAŻU. Internet nie zapomina

22.11.2022  02:18
Michał Wiśniewski w damskim makijażu
Michał Wiśniewski w damskim makijażu Fot: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Michał Wiśniewski ma za sobą szumną młodość, chociaż teraz jest przede wszystkim statecznym mężem i ojcem. Internet jednak nie zapomina ludzkich wybryków.

Michał Wiśniewski to człowiek-żywioł. Nikt nie ma wątpliwości, że wokalista zdolny jest do wielu rzeczy, by zszokować swoich fanów. Jeden z jego teledysków przedstawia np. jego własny pogrzeb. 

To jednak nic, w porównaniu do wyczynów Wiśniewskiego z młodości! Wierni fani zespołu Ich Troje pamiętają jeszcze Michała, który nosił czarne włosy, ale szokować umiał bardziej niż jego czerwonowłosa, artystyczna wersja.

Michał Wiśniewski w kontrowersyjnym teledysku

W sieci nic nie ginie i wciąż możemy wracać do twórczości zespołu, o której teraz niewiele osób już pamięta. Młody Michał Wiśniewski wraz z zespołem stworzył teledysk do utworu: "Walczyk bujaj się", który i dziś wydaje się szokujący.

Po pierwsze nie brakuje w nim nagości, a po drugie od pierwszych kadrów widzimy śpiewającego Michała... w pełnym, kobiecym makijażu! Nie ma co, potrzeba wielkiej odwagi do tego, by wystąpić w takiej odsłonie. Tym bardziej, że lata 90-te, w których Ich Troje zaistniało, były o wiele mniej otwarte niż aktualne czasy.

My gratulujemy artystycznej otwartości oraz brawury i liczymy na to, że Michał Wiśniewski jeszcze kiedyś tak mocno wyzwoli się artystycznie.

Czytaj także