18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wiśniewska w szpitalu

Michał Wiśniewski ze łzami w oczach błaga o pomoc! „Potrzebuję KRWI”

20.01.2023  11:24
Michał Wiśniewski błaga o pomoc!
Michał Wiśniewski błaga o pomoc! Fot: Szymon Starnawski/Polska Press/East News

Na Instagramie Michała Wiśniewskiego pojawiło się wstrząsające nagranie, na którym muzyk prosi o pomoc dla swojej mamy. Pani Grażyna Wiśniewska jest w szpitalu i potrzebuje krwi.

Na swoim koncie na Instagramie lider zespołu Ich Troje, Michał Wiśniewski, zamieścił wstrząsające błagania o pomoc. Wyjawił, że jego mama, Grażyna Wiśniewska, trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Potrzebna jest jej krew.

Michał Wiśniewski i jego mama potrzebują krwi

Niedawno na swoim Instagramie Michał Wiśniewski zaapelował o pomoc w związku ze złym stanem zdrowia matki. Pani Grażyna Wiśniewska potrzebowała krwi, konkretnie z grupy 0 Rh-. Matka piosenkarza walczyła o życie, więc celebryta poprosił o pomoc internautów.

Proszę państwa, troszeczkę mnie też dopadła potrzeba, dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o pomoc. Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi 0 RH- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Ona potrzebuje waszej pomocy, nas wszystkich

- błagał Wiśniewski.

Nagranie zamieścił w środę po południu. Od tego czasu informował na bieżąco, co dzieje się z panią Grażyną.

Stan zdrowia mamy Michała Wiśniewskiego

W kolejnym nagraniu muzyk podziękował za tak wielki odzew na jego prośbę.

Bardzo serdecznie dziękuję za wczorajszy odzew. To było bardzo miłe i dało mi całą masę pozytywnej energii. (…) Bardzo się cieszę, że mam na kogo liczyć. To dużo dla mnie znaczy

- dziękował Wiśniewski.

W tym samym nagraniu poinformował, że jego mama jest operowana. Później, w ostatnim z serii filmików, powiedział, że pani Grażyna wybudziła się po operacji i dochodzi do siebie.

Rzeczywiście straciła bardzo dużo krwi i ona była potrzebna. Mam nadzieję, że to, co zebraliście, a zebraliście nieprawdopodobne ilości, (…) wystarczy dla kolejnych osób. Dla wszystkich, którzy pytają, czy krew jest nadal potrzebna – tak, krew jest nadal potrzebna, bo świat nie składa się tylko z mojej mamy, lecz z małej masy ludzi, którzy każdego dnia potrzebują tę krew. Bardzo serdecznie dziękuję nadal za pomoc

- tłumaczył i dziękował Wiśniewski.

Dziś 20 stycznia muzyk będzie mógł odwiedzić swoją mamę i zapowiedział, że da swoim fanom znać, w jakim jest stanie.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku.

Czytaj także