18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Czworo dzieci, cztery matki

W każdym kątku po dzieciątku. Wójcik: trzeba rozsiewać geny po świecie

09.08.2019  11:03
W każdym kątku po dzieciątku. Wójcik: trzeba rozsiewać geny po świecie
W każdym kątku po dzieciątku. Wójcik: trzeba rozsiewać geny po świecie Fot: GERARD/REPORTER

Znany kabareciarz Michał Wójcik opowiedział o życiu prywatnym. Żal mu, że trochę mu ono nie wychodzi i zdradza: trzeba rozsiewać geny.

Nie tylko Michał Wiśniewski nie potrafi zdecydować się, która kobieta będzie ostatecznie miłością jego życia. Żon miał już kilka, teraz - choć z ostatnią nie dostał jeszcze rozwodu - znalazł sobie potencjalną nową, piątą.

Inny gwiazdor -  imiennik Wiśni Michał Wójcik - również nie radzi sobie w życiu prywatnym. Obaj panowie są szalenie kochliwi. A kabareciarz postanowił trochę o skutkach tej kochliwości opowiedzieć.

Wójcik opowiada o dzieciach

Kabareciarz rzucił niedawno dotychczasową partnerkę, bo znalazł sobie nową, a ta zaszła w ciążę. Romans przerodził się w związek, a z tego urodził się synek - Michał Wójcik Junior.

Dumny tata przyznaje, że najmłodsze dziecko to jego oczko w głowie. Wierzy, że Michaś pójdzie w jego ślady. Choć ma dopiero 8 miesięcy, już z niego niezły żartowniś.

Ciągle się śmieje - mówi dumny tata. - Już ma za sobą pierwszy gag jak strzela mi z muchy na gumce. Można go zobaczyć w internecie. Zaskoczył mnie tym. Powiedziałem do niego: „Strzel z muchy”. On strzelił i zaczął się z tego śmiać - opowiada.

Wójcik w rozmowie z se.pl wyznał, że życie z czwórką dzieci, kiedy każde ma inną mamę, nie jest łatwe. Tym bardziej, że jego praca wymaga ciągłych podróży.

No niestety to jest bolączka ludzi, którzy żyją w trasie. Nie da się nadrobić okresu straconego w ciągu dwóch, trzech godzin czy jednego dnia. To jest przykre, ale niestety prawdziwe. Trudno jest to zrobić, ale są takie sytuację jak ta u mnie, która nastąpi za dwa tygodnie. Wynająłem busa, zabieram wszystkie dzieci i wszyscy razem jedziemy na wakacje - mówi.

Złota rada kabareciarza

Pan Michał wyjawił też swoją małą tajemnicę, którą odebrać można jako radę dla innych panów. Wójcik twierdzi, że o geny trzeba dbać, linię przedłużać, a żeby to zrobić...

Kocham dzieci. To, że moje życie prywatne nie potoczyło się pewnymi torami, no cóż, takie jest życie. Ale dzieci... trzeba zostawiać swoje geny po świecie - powiedział.

Przeczytaj więcej
Komentarze